GBC TÉGED KERESÜNK – ÖNT KERESÜNK

Mindig keresünk motivált, tudásukat kamatoztatni akaró embereket, és lehetőséget kínálunk a megújuló erőforrások vonzó területén és egy stabil, dinamikusan fejlődő cégben. Próbálja meg elküldeni önéletrajzát a címre jobs@gbc-solino.cz

Jelenleg aktívan keresünk állásokat:

  Skladník

  Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím
  • Příjem, kontrola a uskladnění zboží
  • Vychystávání zboží dle dodacího listu

  Požadujeme:

  • praxi na podobné pozici výhodou
  • platný průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • dobrou fyzickou kondici

  Benefity:

  • stabilní pracovní místo v příjemném kolektivu v Olomouci
  • jednosměnný provoz 8:00 – 16:30
  • dlouhodobá spolupráce, perspektiva v úspěšné společnosti
  • smlouva na HPP
  • přátelský přístup
  • odměnu lze nastavit dle výkonu
  • rodinná firma s méně než 20 zaměstnanci
  • možnost rychlého profesního růstu a seberealizace

  Nabízíme stabilní pracovní místo v příjemném kolektivu v Olomouci  s možností seberealizace. Odměnu lze nastavit dle výkonu.

  Pokud Vás uvedená pozice zaujala pošlete nám svůj životopis na e-mail jobs@gbc-solino.cz