GBC NORD EcoControl

FOTÓVOLTAIKAI TERMÉKEK PROFI NAGYKERESKEDELME

NORD EcoControl

A NORD műszaki vállalatok és neves EU-s egyetemek szövetsége. A cég (NORD) első projektjei már 2014-ben elindultak norvég alapok támogatásával.

A NORD fő víziója a megújuló energiaforrások, a háztartási fűtés, a használati melegvíz-készítés és az elektromobilitás szektorainak összekapcsolása lakossági és kisipari alkalmazásokhoz. Az intelligens kialakítás lehetővé teszi a rendelkezésre álló zöld energia maximális kihasználását. Ez maximalizálja a megtakarítást és lerövidíti a befektetés megtérülését.

A NORD logisztikai bázissal rendelkezik stratégiai partnerekkel, hogy közel legyen ügyfeleihez az ellátás és a támogatás területén. A GBC Solinóban megtalálta a legjobb hátteret terveik kidolgozásához és megvalósításához. Örülünk, hogy a NORD termékeit immár a magyar piacon is bemutathatjuk!

NORD EcoControl – intelligens vezérlőpanel a teljes NORD rendszerhez

A „kulcsrakész” kialakításnak köszönhetően az EcoControl intelligens érintéses vezérlő lehetővé teszi az intelligens zöld háztartás összes eszközének egyértelmű monitorozását, beállítását és vezérlését. A felhasználás azonban nem korlátozódik a lakossági felhasználásra, hanem alkalmazható kereskedelmi alkalmazásokra is.

Az ECO Mode mód egyedülálló funkcionalitásának köszönhetően hatékonyan használja fel a többlet napenergiát – a hőszivattyú kompresszor frekvenciájának fejlett szabályozásával az áramlás mértékének megfelelően maximalizálja a megtakarítást. A túlcsordulás használatára vonatkozó szabályok azonban az EcoBoiler, az EcoCharge faliszekrényre és más készülékekre is vonatkoznak.

Az EcoMaster inverterrel és az EcoHeat hőszivattyúval a ModBus kommunikációs buszon, a vezérlőkkel és egyéb vezérlőelemekkel való kapcsolat ISM rádiófrekvencián, WiFi-n vagy Bluetooth-on keresztül valósul meg.

Maga az érintőképernyő képviseli a rendszer szívét, a „Basic” szett alapváltozatában egy főegységgel, három csőtermisztorral és egy külső hőmérséklet-érzékelővel érkezik. A speciális felhasználói igények alapján azonban a rendszer további vezérlő- és felügyeleti elemekkel bővíthető. A telepítés 4 vagy több fűtőkörre történő felosztásához használhatja az EcoControl bővítőmodul készletet.

EcoControl – Kezelőpanel

NORD EcoControl – Kezelőpanel

A „kulcsrakész” kialakításnak köszönhetően az EcoControl intelligens érintéses vezérlő lehetővé teszi az intelligens zöld háztartás összes eszközének egyértelmű monitorozását, beállítását és vezérlését. A felhasználás azonban nem korlátozódik a lakossági felhasználásra, hanem alkalmazható kereskedelmi alkalmazásokra is

NORD EcoControl,ovládací panel ,NORD, EcoControl


OKOS, HATÉKONY, PROBLÉMAMENTES

A teljes rendszer egyszerűen, kulcsrakészen megtervezhető, figyelembe véve az egyes felhasználók eltérő igényeit. Másrészt a rendszer egyes részei egymástól függetlenül is használhatók. Ezen túlmenően a rendszer nem korlátozódik csak családi házakra, hanem alkalmas társasházakra, társasházakra vagy kisebb kereskedelmi épületekre is.

MŰKÖDÉS ECO ÜZEMMÓDBAN

Az egyedülálló tulajdonságoknak köszönhetően a rendelkezésre álló mennyiségben felhasználhatja a többlet fotovoltaikus energiát a hőszivattyúval. Használja ki a rendszer előnyeit az EcoControl és EcoMaster eszközökkel, és maximalizálja megtakarításait most!

4,3″ érintőpanel EcoControl

Technikai adatlap letöltése:

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

EcoControl – opciók és tartozékok

NORD EcoControl Basic set

Maga az érintőképernyő képviseli a rendszer szívét, a „Basic” szett alapváltozatában egy főegységgel, három csőtermisztorral és egy külső hőmérséklet-érzékelővel érkezik. A speciális felhasználói igények alapján azonban a rendszer további vezérlő- és felügyeleti elemekkel bővíthető. A telepítés 4 vagy több fűtőkörre történő felosztásához használhatja az EcoControl bővítőmodul készletet

NORD EcoControl,ovládací panel ,NORD, EcoControl

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD EcoControl Advanced set

Maga az érintőképernyő képviseli a rendszer szívét, az “Advanced” szett bővített változatában a főegység, az EcoCloud, a három csőtermisztor és egy kültéri hőmérséklet-érzékelő jár hozzá. A speciális felhasználói igények alapján azonban a rendszer további vezérlő- és felügyeleti elemekkel bővíthető. A telepítés 4 vagy több fűtőkörre történő felosztásához használhatja az EcoControl bővítőmodul készletet

NORD EcoControl,ovládací panel ,NORD, EcoControl

 

 

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD EcoFloor padlófűtés szabályozó

A padlófűtés kényelmes szabályozásához, ill termoelektromos szervohajtások, legfeljebb 8 áramkör támogatásával (4 modul csatlakoztatása esetén akár 32 áramkör), az EcoFloor modult használják.

 

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD fali termosztátok

A kínálatban vezetékes és vezeték nélküli EcoTherm fali vezérlők széles választéka is megtalálható

 

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD EcoCloud

Az EcoCloud modul a cloud interfészhez való csatlakozásra szolgál. Az automatikusan frissülő rendszer rögzíti a működési paraméterek és hibaüzenetek előzményeit, és egyszerű távoli szervizkezelést tesz lehetővé.

EcoCloud interfész (PC)

NORD EcoControl,ovládací panel ,NORD, EcoControl

A végfelhasználó értékelni fogja a felhasználói beállításokat, az üzemmódok és azok ütemezésének kényelmes váltását, valamint a megtakarításaikra vonatkozó statisztikák bőségét.

Modul EcoCloud

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD EcoControl bővítőmodul

4 vagy több fűtőkörre való felosztásra szolgál, amelyekhez további főegységet és további hőmérséklet-érzékelőket használnak.

 

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó NORD EcoHeat termék itt >>

NORD Kapcsolódó termékek

EcoHeat

EcoMaster

EcoStorage

EcoCharge

EcoBoiler

EcosSeries

Power genius 3000

V dnešním světě, kde technologie napredují rychlostí blesku a zelená energie se stává nejen trendem, ale nutností, se objevilo sdružení, které si klade za cíl propojit ty nejjasnější mozky a nejnovější technologie v oblasti udržitelného rozvoje. Tohle sdružení se jmenuje NORD a je to jakýsi technologický Avengers tým, složený z elitních technických společností a prestižních univerzit z celé Evropské unie. Představte si to jako sraz superhrdinů, ale místo zachraňování galaxie se zaměřují na zachraňování naší planety. A kdo by nechtěl být součástí takového týmu?

NORD nezahálel a už v roce 2014, kdy někteří z nás ještě pořád tápali v temnotě a přemýšleli, jestli by recyklování plastového obalu od pizzy mohlo opravdu zachránit svět, NORD už pilně pracoval na svých prvních projektech. A nejen tak ledajak, ale s podporou štědrých finančních prostředků z norských fondů, které byly jako padlý oběd pro tyto ambiciózní plány.

Hlavní vizí společnosti NORD, která je tak trochu jako světelný maják v temné bouři klimatických změn, je propojit světy, které se na první pohled zdají být z různých planet. Mluvíme tady o obnovitelných zdrojích, vytápění domácností, ohřevu teplé užitkové vody a, jak bychom mohli zapomenout, elektromobilitě. A to vše nejen pro ty, kdo žijí ve velkých městech, ale i pro obytné a malé průmyslové aplikace, které se snaží být trochu zelenější. Inteligentní provedení jejich řešení zajišťuje, že každá kapka dostupné zelené energie je využita na maximum. To nejen že znamená úspory pro naše peněženky, ale i rychlejší návratnost investic, což je hudba do uší každého ekonomicky smýšlejícího jedince.

Ale co by byla společnost bez své logistické základny a strategických partnerů, že? NORD to ví a proto si vybudoval pevné zázemí se společností GBC Solino, která je v tomto příběhu něco jako zázemí pro superhrdiny. Toto partnerství umožňuje NORD být blíže svým zákazníkům, ať už jde o dodávky nebo podporu. A teď, s hrdostí v srdci a slzou v oku, můžeme oznámit, že produkty NORD konečně dorazily i na český trh!

Takže, jestli vás zajímá, jak můžete být součástí této zelené revoluce, nebo jen chcete vědět, jak ušetřit na účtech za energie a zároveň udělat něco dobrého pro naši planetu, NORD je tady, aby vám pomohl najít cestu. Vítejte v budoucnosti, která je trochu zelenější, trochu chytřejší a mnohem udržitelnější.