GBC NORD EcoSeries

FOTÓVOLTAIKAI TERMÉKEK PROFI NAGYKERESKEDELME

A NORD műszaki vállalatok és neves európai uniós egyetemek szövetsége. 2014-ben indultak el a társaság (NORD) első projektjei norvég alapokból származó támogatással.

A NORD fő víziója a megújuló energia, az otthoni fűtés, a használati melegvíz és az elektromobilitás összekapcsolása a lakossági és kisipari alkalmazások számára. Az intelligens tervezés lehetővé teszi a rendelkezésre álló zöld energia maximális kihasználását. Ennek eredményeként a megtakarítások maximalizálódnak, és a beruházás megtérülése lerövidül.

A NORD stratégiai partnerekkel rendelkező logisztikai bázissal rendelkezik, hogy az ellátás és a támogatás tekintetében közel legyen ügyfeleihez. A GBC Solino cégben találták meg a legjobb létesítményeket a terveik fejlesztéséhez és megvalósításához. Örülünk, hogy mostantól a magyar piacon is bevezethetjük a NORD termékeket!

NORD EcoSeries – bifaciális modul TOPCon 16BB félcellás és dupla üveggel

NORD EcoSeries – FŐ ELŐNYÖK

ÁTLÁTSZÓ TECHNOLÓGIÁK

A fotovoltaikus modulok átlátszó technológiája lehetővé teszi, hogy a napfény egy átlátszó fólián keresztül hatoljon be a modulba. Ez az egyedülállóan kialakított elem sokféle alkalmazást tesz lehetővé, és felhasználható lakóházakban, például teraszokon, vagy kereskedelmi célokra, például termelési és raktárcsarnokok tetőszerkezetének részeként. Bárhol, ahol napfény áll rendelkezésre.

TOPCON N-TÍPUSÚ KÖLTSÉGCSÖKKENTŐ TECHNOLÓGIA (LCEO)

A TOPCon technológiának köszönhetően az alacsonyabb hőmérsékleti együttható és a nagyobb teljesítmény még alacsonyabb sugárzási intenzitás mellett is hatékonyan csökkenti a kiegyenlített energiaköltséget (LCOE).

30 ÉV TELJESÍTMÉNYGARANCIA

A leghosszabb élettartam a dupla-üveg technológiának köszönhetően több generáción át tartósságot biztosít. A dupla üvegezésű modulok átlagos élettartama 30 év.

A KÉTOLDALÚ ENERGIATERMELÉS NAGYOBB NYERESÉGET EREDMÉNYEZ

A dupla üvegmodul akár 80%-os kétoldali arányt, a hátoldalon pedig akár 7%-25%-os teljesítménynyereséget kínál.

TIER 1 GYÁRTÓ

A PV-modulokat Tier 1 gyártó gyártósorain szigorú ellenőrzés mellett gyártják.

NORD EcoSeries

NORD EcoSeries 445-455W DAS-DH108ND SEE-THROUGH

NORD EcoSeries egy TOPCon N típusú bifacial modul dupla üveggel és átlátszó fóliával

nord, nord ecoseries, bifaciální modul,Topcon,SEE-THROUGH, ecoseries

 • Cella típusa – TOPCon N Type
 • Cikkek száma – 108 db (6×18)
 • Méretek (H*Sz*Ma) – 1800x1134x30mm
 • Súly – 21,7 kg
 • Keret – Eloxált alumínium, fekete keret
 • Kapcsolótábla – IP68, 3 áthidaló dióda
 • Kábel / hossz – MC4 csatlakozók 4,0mm2 / 1,2m
 • Átlátszó üveg – 1,6 mm + 1,6 mm

Műszaki adatlap és kézikönyv letöltése:

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >>

Kapcsolódó termék NORD POWER GENIUS 3000 itt >>

NORD EcoSeries 410-430W NDXXX-108TC10 BFS DG SEE-THROUGH

A NORD EcoSeries egy TOPCon N 16BB típusú bifaciális modul félcellás és dupla üveggel és átlátszó fóliával.

nord, nord ecoseries, bifaciální modul,Topcon,SEE-THROUGH, ecoseries

 • Cellatípus – TOPCon N típus
 • Cellák száma – 108 db (6×18)
 • Méretek (hosszúság*szélesség*magasság) –
 • 1722x1134x30 mm
 • Súly – 20,8 kg
 • Keret – eloxált alumínium, fekete keret
 • Kapcsolótábla – IP68, 3 áthidaló dioda
 • Kábel / hossz – MC4 csatlakozók 4,0mm2 / 1,2m
 • Átlátszó üveg – 1,6mm + 1,6mm

Műszaki adatlap és kézikönyv letöltése:

Az aktuális elérhetőségről itt tájékozódhat >> 

Kapcsolódó termék NORD POWER GENIUS 3000 itt >>

NORD související produkty

Power genius 3000

EcoMaster

EcoStorage

EcoCharge

EcoHeat

EcoBoiler

EcoControl

EcoSeries představuje revoluční průlom v oblasti fotovoltaických technologií. Tato unikátní řada produktů přichází s řadou výhod, které si zaslouží podrobnější rozbor.

Jednou z klíčových inovací je technologie SEE-THROUGH, která představuje nový pohled na využití solární energie. Díky speciálně navržené transparentní fólii, která je součástí fotovoltaických modulů, může sluneční světlo snadno projít skrz modul. Tato vlastnost otevřela dveře k široké škále nových aplikací. Ať už se jedná o rezidenční bydlení, kde mohou tyto moduly sloužit jako elegantní a funkční součást teras, nebo v komerční sféře, kde nachází uplatnění jako průhledné zastřešení výrobních a skladovacích hal. Tato technologie přináší nejen estetický rozměr, ale i praktické využití přirozeného světla, čímž zvyšuje komfort a efektivitu využití prostoru.

Dalším významným přínosem jsou moduly s technologií TOPCon typu N. Tato technologie představuje velký krok vpřed v oblasti snižování teplotního koeficientu a zvyšování výkonu modulů i za podmínek nižší intenzity slunečního záření. V praxi to znamená výrazné snížení sdružených nákladů na výrobu energie (LCOE), což je obzvláště důležité v době rostoucích cen energií. Investice do modulů s touto technologií se tak stává ještě výhodnější.

Z hlediska dlouhodobého provozu a spolehlivosti nabízejí moduly EcoSeries nevídanou záruku výkonu po dobu 30 let. Díky použití technologie dvojitého skla je zajištěna výjimečná trvanlivost, která překračuje životnost běžných modulů. Tato vlastnost je přínosem nejen pro individuální uživatele, ale i pro velké energetické projekty, jelikož zajišťuje stabilitu a předvídatelnost provozu na desetiletí dopředu.

V neposlední řadě je třeba zmínit možnost oboustranné výroby elektrické energie. Moduly s dvojitým sklem nabízí výkonový poměr až 80 % a výkonový zisk na zadní straně v rozmezí 7 % až 25 %. Tato inovace přináší významný nárůst celkové efektivity a tím i vyšší zisky z investice do solárních modulů.

Je třeba zdůraznit, že všechny moduly EcoSeries jsou vyráběny na výrobních linkách výrobce Tier 1, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost díky přísné kontrole výrobního procesu.

Věříme, že s EcoSeries otevíráme novou kapitolu v oblasti využití solární energie. Tato řada produktů představuje nejen špičkovou technologii, ale i závazek k udržitelnějšímu energetickému hospodářství a lepší budoucnosti pro nás všechny.