GBC NORD EcoControl

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

NORD je sdružení technických společností a renomovaných prestižních univerzit z EU. První projekty společnosti (NORD) byly zahájeny již v roce 2014 s podporou finančních prostředků z norských fondů.

Hlavní vizí společnosti NORD je propojit odvětví obnovitelných zdrojů, vytápění domácností, ohřevu teplé užitkové vody a elektromobility pro obytné a malé průmyslové aplikace. Inteligentní provedení umožňuje maximální využití dostupné zelené energie. Díky tomu dochází k maximalizaci úspor a návratnost investice se zkracuje.

Společnost NORD disponuje logistickou základnou se strategickými partnery, aby byla svým zákazníkům nablízku v oblasti dodávek a podpory. Ve firmě GBC Solino našla to nejlepší zázemí pro rozvoj a naplnění jejich plánů. Jsme rádi, že produkty NORD můžeme nyní představit i na českém trhu!

NORD EcoControl – chytrý ovládací panel pro celý systém NORD

Chytrý dotykový ovladač EcoControl Vám díky svému designu “na klíč” umožňuje přehledně monitorovat, nastavovat a ovládat všechna zařízení chytré zelené domácnosti. Použití ovšem není limitováno na rezidenční použití, ale lze ho aplikovat i na komerční aplikace.

Díky unikátní funkcionalitě režimu ECO Mode efektivně využíváte přebytků solární energie –pokročilým řízením frekvence kompresoru tepelného čerpadla dle velikosti přetoků maximalizujete svoje úspory. Pravidla pro využití přetoků se ovšem uplatní i pro EcoBoiler, wallbox EcoCharge a další spotřebiče.

Propojení se střídačem EcoMaster a tepelným čerpadlem EcoHeat je realizováno přes komunikační sběrnici ModBus, propojení s ovladači a dalšími ovládacími prvky je realizováno přes rádiovou frekvenci ISM, WiFi nebo Bluetooth.

Samotný dotykový displej představuje srdce systému, v základním provedení setu „Basic“ je dodáván s hlavní jednotkou, třemi potrubními termistory a senzorem venkovní teploty. Na základě konkrétních uživatelských požadavků lze ovšem systém rozšířit o další ovládací a monitorovací prvky. Pro rozdělení instalace na 4 a více topných okruhů využijete rozšiřující sadu EcoControl extension module.

NORD EcoControl

NORD EcoControl

Chytrý dotykový ovladač EcoControl Vám díky svému designu “na klíč” umožňuje přehledně monitorovat, nastavovat a ovládat všechna zařízení chytré zelené domácnosti. Použití ovšem není limitováno na rezidenční použití, ale lze ho aplikovat i na komerční aplikace


CHYTRÝ, ÚČINNÝ, BEZPROBLÉMOVÝ

Celý systém lze snadno navrhnout na klíč se zohledněním různých požadavků jednotlivých uživatelů. Na druhou stranu lze části systému používat i samostatně. Systém navíc není omezen na použití pouze pro rodinné domy, ale je vhodný i pro instalace na bytových domech, bytových jednotkách či menších komerčních objektech.

PROVOZ V ÚSPORNÉM REŽIMU ECO

Díky jedinečným funkcím můžete využívat přebytky fotovoltaické energie s vaším tepelným čerpadlem v takovém množství, jaké máte k dispozici. Využijte všechny možnosti systému se zařízeními EcoControlEcoMastermaximalizujte své úspory již nyní!

 

 

4,3″ dotykový panel EcoControl

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD EcoControl – možnosti a příslušenství

NORD EcoControl Basic set

Samotný dotykový displej představuje srdce systému, v základním provedení setu „Basic“ je dodáván s hlavní jednotkou, třemi potrubními termistory a senzorem venkovní teploty. Na základě konkrétních uživatelských požadavků lze ovšem systém rozšířit o další ovládací a monitorovací prvky. Pro rozdělení instalace na 4 a více topných okruhů využijete rozšiřující sadu EcoControl extension module

 

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD EcoControl Advanced set

Samotný dotykový displej představuje srdce systému, v rozšířeném provedení setu „Advanced“ je dodáván s hlavní jednotkou, EcoCloudem, třemi potrubními termistory a senzorem venkovní teploty. Na základě konkrétních uživatelských požadavků lze ovšem systém rozšířit o další ovládací a monitorovací prvky. Pro rozdělení instalace na 4 a více topných okruhů využijete rozšiřující sadu EcoControl extension module


Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD regulátor podlahového topení EcoFloor

Pro komfortní ovládání podlahového topení, resp. termoelektrických servopohonů, s podporou až 8 okruhů (při zapojení 4 modulů maximálně až 32 okruhů) slouží modul EcoFloor.

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD nástěnné termostaty

V nabídce je také široká škála drátových i bezdrátových nástěnných ovladačů EcoTherm

 

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD EcoCloud

Pro připojení ke cloudovému rozhraní slouží modul EcoCloud. Automaticky aktualizovaný systém zaznamenává historii provozních parametrů a chybových hlášení a umožňuje jednoduchou vzdálenou servisní správu.

Rozhraní EcoCloud (PC)

Konečný uživatel ocení uživatelské nastavení, pohodlnou změnu provozních režimů a jejich harmonogramů a nepřeberné množství statistik svých úspor.

Modul EcoCloud

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD EcoControl extension module

Slouží k rozdělení na 4 a více topných okruhů, k čemuž slouží přídavná hlavní jednotka a dodatečné teplotní senzory.

 

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Související produkt NORD EcoHeat zde >>

NORD související produkty

EcoHeat

EcoMaster

EcoStorage

EcoCharge

EcoBoiler

EcosSeries

Power genius 3000