GBC SZKOLENIA – REGULARNIE SZKOLIMY PROFESJONALISTÓW

Školení SolaX Hybrid je určeno pouze našim registrovaným zákazníkům GBC Solino, kteří s námi spolupracují a odebírají náš sortiment. Pokud  zatím nejste registrovaní odběratelé, žádost provedete ZDE.

Zgłoś się na szkolenie SolaX Hybrid G4

Szkolenie techniczne (dla instalatorów)

Program szkoleniowy SolaX Hybrid G4:

  • Falowniki hybrydowe SolaX (cechy, zalety, informacje)
  • Triple Power baterie SolaX (funkcje, zalety, informacje)
  • Wallbox SolaX – ładowarki samochodowe EV
  • Komponenty do falownika hybrydowego – Adapter Box,
    EPS Parallel Box, BMS Parallel Box itp.
  • Praktyczne porady i informacje dotyczące podłączenia
    systemu hybrydowego
  • NORD Power Genius 3000 – regulator przepływu

Więcej informacji:

Szkolenie jest jednodniowe i bezplatne, w ramach szkolenia maja uczesnicy zapewniony obiad.

Termin i Miesce szkolenia:  

Szkolenie odbędzie się w ośrodku szkoleniowo-testowym GBC SOLINO,
U Panelárny 10, 779 00 OLOMOUC, CZECHY (mapa tutaj >>)

*dane obowiązkowe

Odborné školení technologie SolaX pro registrované zákazníky GBC Solino:

Odborné školení je určeno pro instalatéry a realizační firmy, kteří zajišťují kompletní servis na klíč včetně vyřízení dotací a odebírají
od nás – oficiálního importéra – ověřenou technologii SolaX.

Registraci nového zákazníka lze provést zde >>

 

Vážení partneři a zákazníci společnosti GBC Solino, máme skvělou zprávu pro všechny, kteří mají zájem rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti nejmodernější solární technologie. Speciálně pro Vás, naše registrované zákazníky, jsme připravili exkluzivní školení SolaX Hybrid, které Vám poskytne důkladný přehled o nejnovějších produktech a technologiích v oblasti solární energie.

Toto školení je unikátní příležitostí, jak se seznámit s hybridními střídači značky SolaX, které jsou známé svou vysokou funkčností, efektivitou a řadou výhod, jež mohou výrazně zvýšit výkon Vaší solární instalace. Nejenže se dozvíte vše potřebné o samotných střídačích, ale také o Triple Power bateriích a SolaX wallboxech určených pro nabíjení elektromobilů. Dále se budeme věnovat praktickým aspektům spojeným s komponenty k hybridnímu střídači, jako jsou Adapter Box, EPS Parallel Box, BMS Parallel Box a další, které jsou klíčové pro optimální využití celého systému.

Pokud jste technický nadšenec nebo odborník, který se snaží udržet krok s nejnovějšími trendy v oblasti fotovoltaiky, jistě oceníte sekci věnovanou NORD Power Genius 3000 – regulátoru přetoku, stejně jako prezentaci novinek na trhu fotovoltaických technologií.

Bohužel, musíme Vás informovat, že termíny školení pro první čtvrtletí roku 2024 jsou již plně obsazeny. Nicméně nezoufejte! Důsledně monitorujeme poptávku a snažíme se pravidelně plánovat další termíny. Pokud máte o školení zájem, pravidelně sledujte naše webové stránky, kde budou včas zveřejněny informace o nových termínech, předpokládáme, že další šance se Vám naskytne v květnu. Školení se uskuteční v našem školicím centru v Olomouci, umístěném ve VGP parku, kde na Vás čeká celodenní program od 9:00 do 16:00.

Věříme, že cena 2500 Kč nebo 100 € bez DPH je vynikající investicí do Vaší budoucnosti a rozvoje Vašeho podnikání. Navíc, tuto částku máte možnost zpětně využít na další nákupy technologií SolaX, což je skvělá příležitost, jak rozšířit Vaše portfolio produktů a služeb.

Pokud jste již naším registrovaným zákazníkem, a máte zájem se školení zúčastnit, neváhejte a vyplňte přihlášku, kterou naleznete na našich webových stránkách. Pokud ještě nejste registrovaní, je prvním krokem vyplnění formuláře pro registraci, který je rovněž dostupný online.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že školení SolaX Hybrid bude pro Vás nejen přínosem, ale i inspirací pro další rozvoj v oblasti solárních technologií. Přijměte pozvání do světa, kde technologie a inovace otevírají nové možnosti pro udržitelnější budoucnost.