GBC AC DO 275 V

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

Nově nabízíme v sortimentu GBC elektropříslušenství od společnosti ZJBENY. Tento kvalitní výrobce je prvotním výrobcem DC odpínačů, které jsou zabudované ve FV střídačích renomovaných výrobců po celém světě. Dále z jejich sortimentu u nás naleznete přepěťové ochrany nebo DC/AC rozvaděče pro fotovoltaické systémy. Díky více jak 30 let bohatým zkušenostem s prací v elektrotechnickém průmyslu patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům DC komponentů pro fotovoltaické systémy.

Počet fotovoltaických systémů se v posledních letech značně zvýšil. Proto vzhledem k oficiálním požadavkům úřadů dle normy DIN EN 62305-3,  se často vyžadují konstrukční systémy s ochranou před bleskem jako preventivní opatření požární ochrany. K tomu slouží přepěťové ochrany ZJBENY Typ 2 nebo Typ 1+2 dle charakteristiky Vaší střechy a jejího FV systému.

PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA ZJBENY

AC SPD BUA-40/3 (Typ 2) 

Přepěťová ochrana AC SPD BUA-40/3 (Typ 2)  byla navržena a vyrobena v souladu se standardem GB/T 18802.1/EN 61643-11. Tato AC ochrana je využívána proti bleskovému přepětí.

Typ 2 chrání proti bleskovému přepětí, kdy střešní konstrukce na které jsou umístěny PV moduly,  májí podélně alespoň 80 cm distanční mezeru od bleskosvodu až k jejímu uzemnění nebo lze také využít pokud střešní konstrukce žádný bleskosvod nevlastní.

 

  • maximální vybíjecí proud 40 kA
  • maximální provozní napětí 385 V AC
  • proti bleskovému přepětí
  • standard IEC II/ EN2
  • objednací číslo: E-571-pt1a

 

 

Technický list ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>