GBC O NÁS – NAŠE SLUŽBY

GBC Solino: Odborný velkoobchod fotovoltaických produktů

Stavíme na více než 20 letech expertízy a své zkušenosti předáváme přes školení...

Přes 20 let jsme předním odborným velkoobchodem fotovoltaických produktů díky inovacím a partnerství s elitními značkami jako jsou NORD HTechnology, SOLAX, HUAWEI, SUNTECH, FRONIUS, SOLAREDGE, RENUSOL a mnoho dalších. S více než 1000MW dodaného výkonu v rámci Evropy, jsme experti ve skladování energie a své bohaté zkušenosti předáváme jednotlivým instalatérům fotovoltaických systémů i celým firmám v ČR, SR, Polsku, Německu i Maďarsku skrze praktická a velmi oblíbená školení. Naše produkty najdete v rezidenčních i komerčních aplikacích napříč Evropou. Jsme váš silný a odpovědný partner v zelených technologiích, který pomáhá snižovat závislost na tradičních zdrojích energie, přináší významné úspory a chrání planetu pro budoucí generace.

GBC spojujeme sektory – KOMERČNÍ

Pro konkurenceschopnost podnikání je efektivita využívání vlastní energie klíčem k úspěchu do budoucnosti. Odborný velkoobchod fotovoltaiky GBC Solino je Vám k službám… 

GBC spojujeme sektory – REZIDENČNÍ

Pro udržitelnost naší planety je nutné přejít na nové zelené technologie a nabízet ekonomicky výhodné řešení pro každého z nás, aby se mohl na této změně podílet a využívat její benefity.

Testujeme produkty a vyvíjíme nová řešení

V našem zkušebním středisku testujeme běžné technologie na trhu a spolupracujeme s dodavateli na vývoji softwaru pro optimalizaci systému.

Školíme profesionály

Jsme odborný velkoobchod fotovoltaiky a již přes 10 let pořádáme pravidelné profesionální školení v systémech Solax Triple power v několika jazycích.

Více o školení naleznete zde.

Engineering a Know-how

Máme dlouholeté zkušenosti s budováním komerčních i rezidenčních fotovoltaických elektráren po celé Evropě.

Monitorujeme vzdálené systémy

Monitorujeme námi vybudované fotovoltaické elektrárny. Provádíme denní sledování, údržbu FV generátoru, včetně měsíčních vyhodnocení efektivnosti.

GBC PARTNEŘI – EXPERTI V OBORU

V dnešním dynamickém světě, kde se podnikání neustále vyvíjí a adaptuje na nové výzvy, se stále více zdůrazňuje důležitost efektivity. Jedním z klíčových aspektů, který může podnikům pomoci udržet si konkurenceschopnost a zároveň směřovat k úspěchu v budoucnu, je efektivita využívání vlastní energie. Tento koncept se může zdát na první pohled jednoduchý, ale skrývá v sobě mnoho nuancí a příležitostí pro inovace. Efektivní využívání energie není jen otázkou snižování nákladů, i když to je samozřejmě velmi důležitý aspekt. Jde o mnohem více – o hledání nových způsobů, jak maximalizovat výkon a produktivitu bez zbytečného plýtvání zdroji. To zahrnuje vše od implementace šetrnějších technologií a procesů ve výrobě až po využívání obnovitelných zdrojů energie a inovace v oblasti energetické účinnosti. Klíčem k dosažení tohoto cíle je neustálé hledání a zavádění inovativních řešení. V dnešní době, kdy technologie neustále postupuje vpřed, existuje mnoho příležitostí k zefektivnění využívání energie. Ať už se jedná o vylepšení izolace budov, používání inteligentních systémů pro řízení spotřeby energie, nebo třeba o integraci systémů pro získávání energie ze slunce a větru, možnosti jsou prakticky neomezené. Vedle technologických inovací je důležité také zaměřit se na změnu mindsetu a firemní kultury. Podporování a motivace zaměstnanců k efektivnějšímu využívání energie a zdrojů může mít obrovský dopad. Vytváření prostředí, kde každý jednotlivec rozumí významu udržitelnosti a efektivity, a je motivován k jejich prosazování, je základem pro dlouhodobý úspěch. Závěrem lze říci, že efektivita využívání vlastní energie je opravdu klíčem k úspěchu podnikání do budoucnosti. Nejedná se pouze o ekonomické výhody, ale i o odpovědnost vůči naší planetě a budoucím generacím. Inovace, technologie, změna mindsetu a firemní kultury jsou pilíři, na kterých lze stavět udržitelnější a prosperující podnikání. Důležité je přijmout tuto výzvu s otevřenou myslí a být připraveni na neustálé učení a adaptaci. Ve světě, kde se věci mění rychlejším tempem než kdy jindy, je flexibilita a inovativní přístup to, co odlišuje úspěšné podniky od ostatních.