GBC O NÁS – NAŠE SLUŽBY

Jsme odborný velkoobchod fotovoltaických produktů již 20 let. V našem portfoliu naleznete produkty předních světových značek, jako jsou výrobci SUNTECH, SOLAX, FRONIUS, SOLAREDGE, RENUSOL a mnoho dalších. Jsme experti ve skladování energie, kdy naše zkušenosti předáváme jednotlivým instalatérům i celým firmám skrze školení. Vlastní know-how, znalost oboru i praxe s výstavbou efektivních fotovoltaických elektráren jsou pro nás charakteristické. Dodali jsme již přes 500MW a stále se Vám snažíme nabídnout jen to nejlepší ze světa zelených technologií. Naše produkty vyvážíme již do poloviny zemí Evropy skrze vlastní distribuční síť. Expanze zelených technologií a zachování modrého světa je naším cílem k udržení zdravé planety pro naše děti. 

GBC spojujeme sektory – KOMERČNÍ

Pro konkurenceschopnost podnikání je efektivita využívání vlastní energie klíčem úspěchu do budoucnosti.

GBC spojujeme sektory – REZIDENČNÍ

Pro udržitelnost naší planety je nutné přejít na nové zelené technologie a nabízet ekonomický výhodné řešení pro každého z nás, aby se mohl na této změně podílet a využívat její benefity.

Testujeme produkty a vyvíjíme nová řešení

V našem zkušebním středisku testujeme běžné technologie na trhu a spolupracujeme s dodavateli na vývoji softwaru pro optimalizaci systému.

Školíme profesionály

Již přes 10 let pořádáme pravidelné profesionální školení v systémech Solax Triple power v několika jazycích.

Engineering a Know-how

Máme dlouholeté zkušenosti s budováním komerčních i rezidenčních fotovoltaických elektráren po celé Evropě.

Monitorujeme vzdálené systémy

Monitorujeme námi vybudované fotovoltaické elektrárny. Provádíme denní sledování, údržbu FV generátoru, včetně měsíčních vyhodnocení efektivnosti.

GBC PARTNEŘI – EXPERTI V OBORU