GBC ŠKOLENÍ – PRAVIDELNĚ ŠKOLÍME PROFESIONÁLY

Školení SolaX Ongrid je určeno pouze našim registrovaným zákazníkům GBC Solino, kteří s námi spolupracují a odebírají náš sortiment. Pokud zatím nejste registrovaní odběratelé, žádost provedete ZDE.

Přihláška na školení SolaX On-grid

Program školení:

  • SolaX komerční střídače (funkce, výhody, informace)
  • SolaX DataHUB 1000 – konfigurace, oživení
  • SolaX průmyslové bateriové úložiště SolaX (funkce, výhody, informace)
  • Typické příklady použití On-grid + DataHUB 1000 + Hybrid G4
  • Praktické rady a informace o připojení systému
  • Návrh systému
  • Novinky na trhu FV

Termín a místo školení:


Konkrétní termín si zvolte ve formuláři níže. Školení proběhne ve školicím centru GBC Solino Olomouc VGP park (mapa zde)

Orientační čas školení 9:00 – 14:30

Další informace:

Školení je zpoplatněno částkou 5000 Kč/200 € bez DPH/osoba.

Po absolvovaném školení obdržíte dva promo kódy (2 x 100 €). Každý můžete zpětně využít na další nákup technologie SolaX (100 € uplatníte na jeden síťový střídač SolaX).

* povinné údaje

Odborné školení technologie SolaX pro registrované zákazníky GBC Solino:

Odborné školení je určeno pro instalatéry a realizační firmy, kteří zajišťují kompletní servis na klíč včetně vyřízení dotací a odebírají od nás – oficiálního importéra – ověřenou technologii SolaX.

Registraci nového zákazníka lze provést zde >>

 

Společnost GBC Solino s radostí oznamuje, že pro své registrované zákazníky připravila speciální školení věnované technologiím SolaX On-grid. Toto školení se zaměřuje na všechny, kteří chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti v oblasti nejnovějších technologií fotovoltaických systémů a zefektivnit tak svou práci či podnikání.

Samotné školení SolaX On-grid nabídne ucházejícím mnohostranný program. Účastníci se mohou těšit na důkladné seznámení s komerčními střídači SolaX, kde jim budou představeny jejich klíčové funkce, hlavní výhody a podrobné technické informace. Další část školení se bude věnovat komponentě DataHUB 1000, zde se zájemci dozví vše o její konfiguraci a způsobech oživení. Neopomíjeno bude ani průmyslové bateriové úložiště SolaX, kde účastníci zjistí, jak tato technologie může pomoci optimalizovat energetické systémy. Školení rovněž nabídne praktické rady týkající se připojení systému, návrhu efektivního systému a představí typické příklady použití On-grid systémů spolu s DataHUB 1000 a hybridem G4.

Aby bylo školení co nejpřínosnější, budou se účastníci moci těšit na diskusi o nejnovějších trendech na trhu fotovoltaiky a dozvědí se praktické informace, které jim pomohou při návrhu a realizaci svých projektů. Vzhledem k obrovskému zájmu jsou termíny na první čtvrtletí roku 2024 již plně obsazeny. Nicméně, pokud máte o školení zájem, doporučujeme pravidelně sledovat naše stránky, kde budeme zveřejňovat informace o dalších termínech.

Školení se bude konat v moderním školicím centru GBC Solino, které se nachází v Olomouckém VGP parku. Náš vybraný prostor je ideálně přizpůsobený pro komfortní a efektivní výuku, kde každý účastník dostane příležitost aktivně se zapojit do všech částí programu. Orientační doba školení je stanovena od 9:00 do 14:30, takže účastníci mohou očekávat intenzivní, avšak přínosně strávený den.

Pro zájemce máme důležitou informaci, že účast na školení je zpoplatněna částkou 5000 Kč, resp. 200 € bez DPH na osobu. To však zahrnuje nejen samotnou účast na školení, ale také získání dvou promo kódů v hodnotě 100 € každý, které můžete po absolvování školení využít na další nákup technologie SolaX. Tyto promo kódy lze uplatnit na nákup jednoho síťového střídače SolaX, což představuje výhodnou příležitost pro všechny, kdo plánují rozšíření nebo výstavbu svého fotovoltaického systému.

Závěrem bychom chtěli podotknout, že toto školení je unikátní příležitostí pro všechny registrované zákazníky GBC Solino, kteří se chtějí posunout ve svých znalostech a dovednostech o krok dále. Nezapomeňte tedy, že registrace je klíčovým předpokladem pro účast, a pokud jste se ještě neregistrovali, neváhejte a udělejte tak co nejdříve, aby vám neunikla další nabídka školení. Těšíme se na vaši účast a věříme, že společně strávený čas bude pro vás i pro nás obohacujícím zážitkem.