GBC CARPORT MOUNTING SYSTEMS

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

Firma Mounting systems již 28 let pracuje na nových a inovativních instalačních systémech pro fotovoltaické systémy.

Solární carporty jsou efektivním využitím parkovacího místa. Mimo jejich nesporné využití pro výrobu ekologické solární energie, car-porty nabízejí ochranu vozidlům před ostrým sluncem a nepřízní počasí.

Velkoobchod GBC Solino s.r.o nabízí několik variant carportů od německého výrobce Mounting systems. Vedle nízkých pořizovacích nákladů, disponují carporty jednoduchým atraktivním designem, vysokou kvalitou a možností volit barvu, nebo doplnit např. LED osvětlení. Jako střešní krytina je zvolen trapézový plech pro snadnou instalaci panelů. Pro rezidenční instalace k domům lze vybírat ze dvou variant E-home pro jedno nebo dvě vozidla, kam lze nainstalovat od deseti do patnácti fotovoltaických panelů.

Vysoce kvalitní ocelový přístřešek pro auto, který je k dispozici v kombinaci s Trapeze ProLine. Nový Carport Home byl vyvinut pro optimální uživatelskou přívětivost, vysokou kvalitu a krátkou dobu montáže.

Přepněte na solární energii z vlastní elektrárny, kterou si sami vytvoříte.

Hlavní výhody:

  • Inovativní design
  • Atraktivní poměr ceny a výkonu
  • 10 letá záruka

CARPORT MOUNTING SYSTEMS

E-Port single – pro jedno auto

Perfektní solární přístřešek pro domácnost s prostorem pro jedno auto. E-Port single disponuje plochou o kapacitě až 3,0kW.

 

Technický list a manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

E-Port double – pro dvě auta

Tento solární přístřešek pro auto nabízí parkování pro dvě auta. E-Port Home Double disponuje plochou o kapacitě až 4,5kW.

Technický list a manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

KE STAŽENÍ