GBC TEPELNÁ ČERPADLA

EcoHeat

EcoControl

Tepelná čerpadla

Šetřete energii díky systému NORD EcoHeat. Nejvyšší úroveň energetické
účinnosti může dosáhnout stupně energetické účinnosti EU A+++, což
uživatelům zaručuje vyšší tepelný komfort při nižších nákladech.

Představte si, že by vaše domácnost mohla být teplým, útulným hnízdečkem i v těch nejchladnějších zimních dnech, a přitom byste za to nemuseli platit královské sumy. Zní to jako sen, že? No, s novým systémem se tento sen může stát vaší realitou.

NORD EcoHeat je ztělesněním toho, co bychom mohli nazvat “teplou revolucí” v oblasti domácího vytápění. Tento systém je totiž navržen tak, aby vás hřál efektivněji než váš oblíbený svetr během zimních večerů. Jak to dělá? No, zaprvé, je vybaven nejmodernější technologií, která zajišťuje, že každý watt energie je využit na maximum. To znamená, že místo aby vaše peníze zbytečně “vytékaly komínem”, budou pečlivě transformovány na teplo, které váš domov potřebuje.

Ale to nejlepší teprve přichází! Díky své vysoké energetické účinnosti dosahuje NORD EcoHeat úrovně EU A+++, což je v podstatě energetický ekvivalent získání zlaté medaile v olympiádě úspory energie. Co to pro vás znamená? Kromě toho, že budete mít možnost chlubit se svým sousedům, že váš domov je “šampionem” v úsporách energie, to také znamená, že se můžete těšit na vyšší tepelný komfort bez toho, abyste museli neustále hlídat termostat nebo se obávat astronomických účtů za energie.

A nebojte se, není to magie, je to prostě inteligentní využití technologie ve prospěch vašeho pohodlí a peněženky. S NORD EcoHeat si můžete užívat hřejivého pocitu domova, aniž byste museli obětovat svůj rozpočet na oltář vytápění. A věřte nám, vaše peněženka vám bude vděčná. Koneckonců, kdo by nechtěl mít trochu více “teplých” peněz na ty příjemnější věci v životě?

Takže, pokud jste připraveni přijmout do svého života trochu té “teplé revoluce”, NORD EcoHeat je tu, aby vám pomohl. A pamatujte, šetřit energii neznamená nutně šetřit na pohodlí. S NORD EcoHeat můžete mít obojí, a to je teprve začátek vaší cesty k útulnějšímu, teplejšímu a ekonomičtějšímu domovu.