GBC OPTIMALIZACE SAMOSPOTŘEBY

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

REGULÁTORY PRO MAXIMALIZACI SPOTŘEBY VYROBNÉ ELEKTŘINY

WATTrouter Mx

WATTrouter Mx je sofistikovaný programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnou. Proudový rozsah měření je 3x20A, trvalého zatížení 3x40A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

 

 

WATTrouter Mx nabízí 6 SSR výstupů s možností plynulé regulace tepelných spotřebičů nebo PWM řízení, dále pak 2 reléové výstupy. Obsahuje též možnost instalace bezdrátového modulu SC-Gateway, dokonalejší časové plány, víceúčelové vstupy ANDI, integrovanou MicroSD kartu, snažší montáž/demontáž díky rozpojitelným svorkovnicím a další vylepšení oproti předchozímu modelu M.

 

 

Manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

WATTrouter ECO

Wattrouter ECO je ideální volbou pro uživatele, kteří nechtějí do regulace přebytků investovat mnoho peněz, nepotřebují zvýšený komfort připojení (sledování přes Internet apod.), ale potřebují spolehlivý a funkční produkt. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možného využití získané energie je cca 4  měsíce.

 

 

  • Proudový měřicí rozsah : 0 – 20A
  • Proudová zatížitelnost měřicího modulu: 0 – 40A

 

 

 

Manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Proudový transformátor s děleným jádrem

Proudový transformátor je určen pro instalace WATTrouterů v místech, kde je obtížné umístit originální měřicí modul WATTrouteru, nebo kde není možné nebo snadné rozpojit primární fázové vodiče. Transformátor se pouze nacvakne na primární fázový vodič a sekundární vývody se zapojí do WATTrouteru.

 

 

  • Maximální primární proud (hodnota hl. jističe) je 50 A
  • Vnější průměr: 43 mm
  • Maximální průměr vodiče: cca 12 mm

 

 

 

Manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>