GBC BATERIE BYD

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

BYD je předním světovým výrobcem dobíjecích baterií. Tyto baterie mají široké použití, včetně spotřební elektroniky, nových energetických vozidel a skladování energie. Společnost BYD, která spoléhá na pokročilou technologii železo-fosfátových baterií splňuje požadavky na skladování energie. Společnost BYD vyvinula PV + Storage, nový obchodní model zaměřený na výrobu, skladování a aplikace obnovitelné energie, jehož cílem je změnit svět využitím nových energetických řešení. BYD se ujala vedení při vývoji nového obchodního modelu známého jako PV + Storage, jehož cílem je eliminovat úzká místa v tradiční výrobě fotovoltaické energie a uspokojit různé potřeby trhu.

BYD BATTERY-BOX HV

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ PRO UKLÁDÁNÍ ENERGIE S NOUZOVÝM PROUDEM PRO 3FÁZOVÉ DOMÁCNOSTI

Díky kompatibilitě s akumulátory Battery-Box H 6.4, H 7.7, H 9.0, H 10.2 a H 11.5 je střídač Fronius Symo Hybrid nejflexibilnějším řešením pro každé skladovací zařízení. Jako jediný poskytovatel řešení může Fronius s BYD realizovat také 3fázový nouzový proud. Řešení navíc zaujme možností modulárního rozšíření akumulátorů, díky kterému lze jejich kapacitu kdykoli přizpůsobit individuálním potřebám zákazníků.
 
Akumulátory B-Box jsou založeny na nejbezpečnější akumulátorové lithium-železo-fosfátové technologii (LiFePO4).
Tato technologie přináší také krátké doby nabíjení po celou mimořádně dlouhou dobu životnosti a zaručuje tak zvláště vysoký podíl vlastní spotřeby.
Akumulátory jsou určeny zejména pro kombinaci s infrastrukturou pro nabíjení elektromobilů a zásobníkem tepla se zařízením Fronius Ohmpilot. Řešení pro ukládání energie od společností Fronius a BYD tak umožňuje maximální nezávislost domácnosti.
 

Flexibilní, účinné, jednoduché

 

BYD Battery – box premium HVS/HVM

Vysoce výkonné baterie pro nouzové zálohování energie a Off-grid systémy                                     

 • Nejvyšší účinnost série High-voltage
 • Patentovaný modulární Plug design nevyžadující žádné vnitřní zapojení a dovoluje snadnou instalaci a maximální flexibilitu
 • Technologie LifePo s maximální bezpečností, životností a výkonem
 • Kompatibilní s 1 fázovými a 3 fázovými střídači
 • Dva moduly pro pokrytí celé škály výkonnostních požadavků
 • Nejvyšší bezpečnostní standardy dle VDE 2510-50

 

 

Technický list a manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

HVS

Jeden bateriový box Premium HVS se skládá ze dvou až pěti HVS bateriových  modulů, které jsou zapojeny do série s využitím kapacity od 5,1 až 12,8 kWh. Možnost paralelního zapojení až 3 identických bateriových boxů pro dosažení kapacity až 38,4 kwh. Možnost dodatečného rozšíření jednotlivých HVS boxů o moduly, případně paralelního rozšíření celého systému o další HVS boxy.

Technické parametry:

HVM

Jeden bateriový box Premium HVM se skládá ze 3 až 8 HVM bateriových modulů zapojených do série pro využití kapacity od 8,3 až do 22,1 kWh. Možnost paralelního zapojení až 3 identických bateriových boxů pro dosažení kapacity až 66,2 kWh. Možnost dodatečného rozšíření jednotlivých HVM boxů o moduly, případně paralelního rozšíření celého systému o další HVM boxy.

Technické parametry:

 

LVS

Nízkonapěťové baterie s kapacitou od 4kWh s možností rozšíření až na 256 kWh. Maximální flexibilita pro aplikaci s až 64 moduly zapojenými paralelně.

 • Kompatibilní s předními 1 a 3 fázovými střídači
 • Technologie LifePo pro maximální bezpečnost, životnost a výkon
 • Schopnost vysoce výkonného nouzového zálohování a funkce Off-grid
 • Patentovaný modulární Plug design nevyžadující žádné vnitřní zapojení a dovoluje snadnou instalaci a maximální flexibilitu
 • Optimalizace vlastní spotřeby pro rezidenční a komerční aplikace
 • Jeden bateriový modul s kapacitou 4 kWh je možné v rámci jednoho Battery boxu paralelně spojit až 6 krát a dosáhnout tak kapacity až 24 kWh
 • Paralelním zapojením pak lze spojit až 16 ks Battery-boxů LVS 16.0 a dosáhnout tak celkové kapacity 256 kWh

 

Technický list a manuál ke stažení:

Aktuální dostupnost můžete zjistit zde >>

Technické parametry:

KE STAŽENÍ