GBC REALIZACE – UKÁZKA NAŠICH PROJEKTŮ

Spolehlivé & ověřené Řešení Fotovoltaiky s GBC Solino

Ověřeno více než 500MW instalací výkonu v různých projektech po Evropě

Poskytujeme jen ověřené řešení, protože věříme, že klíčem k úspěchu je nabízet pouze produkty, o jejichž kvalitě a trvanlivosti jsme osobně naprosto přesvědčeni. Každý výrobek, který na trh uvedeme, prochází důkladným testováním a kontrolou, abychom si byli jisti, že splňuje naše vysoké standardy. Tento přístup nám umožnil vybudovat si silnou reputaci mezi zákazníky po celé Evropě, kteří si cení především spolehlivosti a dlouhodobé hodnoty našich produktů. Naše produkty naleznete ve více než 500MW instalací po celé Evropě. Historicky první stavby sahají až do roku 2002

GBC REFERENCE – CO O NÁS ŘEKLI?

ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

 S importérem GBC Solino je skvělá spolupráce. Vždy se snaží zajistit své produkty pro naší velkoobchodní distribuci realizačním firmám, včetně odborného školení v oblasti instalací hybridních systému SolaX.

Klára Jurdová
vedoucí oddělení FVE

ARGOS ELEKTRO

Importéra GBC Solino mohu doporučit. Nabízí široký sortiment, který mají skladem, jsou flexibilní. Vždy se s nimi dá domluvit a objednané zboží doručí včas.

Kuptík Martin
produkt manažer FVE

ECOPRODUKT

Partnerstvo s firmou GBC Solino nám umožnilo uskutočniť množstvo realizácií našich fotovoltických PnP riešení a uspokojiť dopyt po kvalitných a dostupných produktoch. Dlhoročná spolupráca a kvalitné portfólio svedčia o odbornom a profesionálnom prístupe, na čom si zakladáme aj u nás v Ecoprodukt s.r.o.

Mgr. Filip Krajč
Manažér Logistiky a Nákupu

PVXCHANGE

Mit Herrn Peter Grumlik (CEO – GBC Solino) verbindet uns eine langjährige Geschäftsbeziehung – bereits im Jahr 2005 gab es erste gemeinsame Geschäfte. Damit gehört Herr Grumlik und die GBC zu unseren ältesten und treuesten Kunden. Ich bin sehr dankbar für das Vertrauen, welches weder in guten noch in schlechten Zeiten verloren ging.

Martin Schachinger
managing director

SUNTECH

I feel appreciated about GBC Solino continuously support and trust on us, no more words can express my thanks.

Mr. Vincent Cao
vice prezident global sales

Naše cesta započala před více než dvěma desetiletími a od té doby jsme se neustále rozrůstali a rozvíjeli. Hrdě můžeme říci, že dnes naleznete naše produkty ve více než 500 megawattových (MW) instalacích rozprostřených po celé Evropě, protože poskytujeme ověřené řešení. 

Tento úspěch je výsledkem dlouhých let práce, inovací a neustálého zlepšování našich služeb a produktů. 

Naše historie sahá až do roku 2002, kdy jsme dokončili naše první projekty. Tyto historicky první stavby nám položily základy a ukázaly směr, kterým se máme ubírat. Od té doby jsme nepřestali pracovat na tom, aby naše produkty byly nejen špičkové kvality, ale také aby odpovídaly nejnovějším trendům a požadavkům trhu. Věříme, že klíčem k úspěchu je nabízet pouze produkty, o jejichž kvalitě a trvanlivosti jsme naprosto přesvědčeni. 

Každý výrobek, který na trh uvedeme, prochází důkladným testováním a kontrolou, abychom si byli jisti, že splňuje naše vysoké standardy. Tento přístup nám umožnil vybudovat si silnou reputaci mezi zákazníky po celé Evropě, kteří si cení především spolehlivosti a dlouhodobé hodnoty našich produktů. Jsme si vědomi, že naše úspěchy by nebyly možné bez důvěry a podpory našich zákazníků. 

Proto si zakládáme na přátelském a profesním přístupu, který se snažíme uplatňovat ve všech aspektech našeho podnikání. Ať už jde o první kontakt s potenciálním zákazníkem nebo o poskytování po-prodejní podpory, vždy se snažíme být co nejvíce k dispozici a porozumět potřebám a přáním našich klientů. 

Za tyto roky jsme se naučili, že úspěch neznamená jen rozšířit naše působení na nové trhy nebo zvýšit počet instalací. Úspěch pro nás znamená, že naše produkty skutečně přináší hodnotu a spokojenost našim zákazníkům. A to nás motivuje k další práci a neustálému hledání nových řešení, abychom i nadále zůstali lídrem na trhu a přínosem pro komunity po celé Evropě.