GBC REALIZACE – UKÁZKA NAŠICH PROJEKTŮ

Naše produkty naleznete ve více než 500MW instalacích po celé Evropě. Historicky první stavby sahají až do roku 2002. Nabízíme pouze produkty o jejich kvalitě a trvanlivosti jsme přesvědčeni.

GBC REFERENCE – CO O NÁS ŘEKLI?

ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

 S importérem GBC Solino je skvělá spolupráce. Vždy se snaží zajistit své produkty pro naší velkoobchodní distribuci realizačním firmám, včetně odborného školení v oblasti instalací hybridních systému SolaX.

Klára Jurdová
vedoucí oddělení FVE

ARGOS ELEKTRO

Importéra GBC Solino mohu doporučit. Nabízí široký sortiment, který mají skladem, jsou flexibilní. Vždy se s nimi dá domluvit a objednané zboží doručí včas.

Kuptík Martin
produkt manažer FVE

ECOPRODUKT

Partnerstvo s firmou GBC Solino nám umožnila uskutočniť množstvo realizácii našich fotovoltických PnP riešení a uspokojiť dopyt po kvalitných a dostupných produktoch. Dlhoročná spolupráca a kvalitné portfólio svedčí o odbornom a profesionálnom prístupe, na čom si zakladáme aj u nás v Ecoprodukt s.r.o.

Mgr. Filip Krajč
Manažér Logistiky a Nákupu

PVXCHANGE

Mit Herrn Peter Grumlik (CEO – GBC Solino) verbindet uns eine langjährige Geschäftsbeziehung – bereits im Jahr 2005 gab es erste gemeinsame Geschäfte. Damit gehört Herr Grumlik und die GBC zu unseren ältesten und treuesten Kunden. Ich bin sehr dankbar für das Vertrauen, welches weder in guten noch in schlechten Zeiten verloren ging.

Martin Schachinger
managing director

SUNTECH

I feel appreciated about GBC Solino continuously support and trust on us, no more words can express my thanks.

Mr. Vincent Cao
vice prezident global sales