GBC NOVINKA – VELETRH AQUATHERM PRAHA Březen 2024

Zveme Vás na Veletrh: AquaTHERM Praha – Volná Vstupenka (5.3. – 8.3. 2024)

GBC Solino se zúčastní Mezinárodního Veletrhu Technických Zařízení Budov AquaTHERM

Dovolte nám srdečně Vás pozvat na Mezinárodní Veletrh Technických Zařízení Budov AquaTHERM Praha. Máme pro Vás vstupenku ZDARMA.

Tento prestižní veletrh, který se uskuteční v termínu od 5. do 8. března 2024, představuje skvělou příležitost setkat se, sdílet navzájem své zkušenosti a seznámit se s nejnovějšími trendy a inovacemi v oboru.

Naši společnost GBC Solino najdete v hale číslo 4, kde Vás přivítáme na stánku číslo 442, a představíme Vám komplexní All-in-1 řešení pro energetickou soběstačnost domácností i firem pod značkou NORD

NORD je zcela nové a inovativní řešení, které na český, slovenský a polský trh přináší revoluci v oblasti efektivního využívání sluneční energie tím, že umožňuje dokonalou symbiózu mezi fotovoltaickým systémem, tepelným čerpadlem a systémy pro skladování energie
V důsledku toho je možné optimalizovat využití vyrobené energie a
její skladování.

Věříme, že náš stánek na veletrhu AquaTHERM v Praze Vás zaujme a
že si náš komplexní systém budete chtít prohlédnout zblízka 
v přátelské a profesionální atmosféře, kterou naše společnost vždy přináší. 

Těšíme se na příležitost setkat se s Vámi osobně, diskutovat o vašich potřebách a představit Vám řešení, které může Vaši domácnost či firmu posunout na novou úroveň energetické efektivity a soběstačnosti.

Uvidíme se na veletrhu AquaTHERM v Praze od 5. do 8. března 2024 na stánku č. 442 v hale 4.

Na shledanou na veletrhu!

Areál Výstaviště
PVA EXPO PRAHA Letňany

GBC Solino najdete v hale číslo 4 na stánku číslo 442

S radostí a hrdostí bychom Vás chtěli pozvat na jednu z nejdůležitějších akcí tohoto roku v oblasti technických zařízení budov, a to na Mezinárodní Veletrh Technických Zařízení Budov AquaTHERM Praha. Tento veletrh, který se koná v přívětivém prostředí pražského výstaviště, otevírá své brány od 5. do 8. března 2024, a představuje tak jedinečnou platformu pro setkání odborníků, výměnu cenných zkušeností a seznámení se s nejnovějšími trendy a technologickými inovacemi v našem oboru.

Jako společnost, která se neustále snaží posouvat hranice technologického pokroku a hledá efektivní řešení pro dnešní dynamický svět, jsme nadšeni, že můžeme stát u zrodu něčeho zcela nového. Naše společnost, GBC Solino, bude mít tu čest prezentovat se na tomto veletrhu ve výstavní hale číslo 4, kde na Vás budeme netrpělivě čekat u našeho stánku číslo 442. Zde Vám s nadšením představíme náš nejnovější vývojový projekt pod značkou NORD, který přináší komplexní All-in-1 řešení pro energetickou soběstačnost domácností i firem.

Projekt NORD je odvážným a inovativním krokem do budoucnosti, který na trhy v České republice, Slovensku a Polsku přináší revoluční přístup k efektivnímu využívání sluneční energie. Díky dokonale promyšlené symbióze mezi fotovoltaickým systémem, tepelným čerpadlem a moderními systémy pro skladování energie otevírá NORD nové možnosti pro optimalizaci a efektivní využití vyrobené energie. Toto řešení nejen že napomáhá chránit životní prostředí, ale zároveň přináší značné úspory v energetických nákladech.

Během těchto čtyř dní plných inspirace a nových poznatků Vám rádi představíme vše, co naše inovativní řešení NORD může nabídnout. A jaký nejlepší způsob, jak začít tuto cestu společně, než s vstupenkou, kterou Vám nabízíme ZDARMA? Tato pozvánka je vyjádřením našeho uznání vaší práce a zájmu o obor, a proto bychom byli nadšeni, kdybyste se rozhodli přijmout naši pozvánku a stali se součástí této výjimečné akce.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost setkat se s námi a dalšími odborníky z oboru, sdílet své zkušenosti a dozvědět se více o nejnovějších trendech a inovacích. Klikněte a získejte svoji vstupenku ZDARMA ještě dnes. Těšíme se na setkání s Vámi na AquaTHERM Praha 2024!