GBC NOVINKA – VELETRH Smart Energy Forum Březen 2024

Zveme Vás na Veletrh: Smart Energy Forum (SEF) Nitra – Volná Vstupenka (14.3. 2024)

GBC Solino na největší události roku 2024 v oblasti moderní energetiky na Slovensku

Dovolte nám srdečně Vás pozvat na Největší veletrh moderní Energetiky na Slovensku – Smart Energy Forum Nitra (SK). Máme pro Vás Vstupenku ZDARMA

Tento již 10tý ročník oblíbeného veletrhu se uskuteční 14. března 2024 a představuje skvělou příležitost setkat se, sdílet navzájem své zkušenosti a seznámit se s nejnovějšími trendy a inovacemi v oboru.

Naši společnost GBC Solino najdete v hale M4, kde Vás přivítáme na stánku číslo 18, a představíme Vám komplexní All-in-1 řešení pro energetickou soběstačnost domácností i firem pod značkou NORD

NORD je synonymem pro inovaci a představuje průlom v efektivním využívání sluneční energie na trzích v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. Toto řešení zahrnuje použití fotovoltaických systémů, tepelného čerpadla a systémů pro ukládání energie a vše slučuje do dokonalé souhry. 

Díky tomu lze maximalizovat využití a skladování vyrobené energie, což vede k větší efektivitě a úsporám, které značka NORD do způsobu jakým využíváme energii slunce přináší. Přijďte objevit nové možnosti pro vaši energetickou soběstačnost. 

Věříme, že náš stánek na veletrhu SAF v Nitře Vás zaujme a že si náš komplexní systém NORD budete chtít prohlédnout zblízka v přátelské a profesionální atmosféře, kterou naše společnost vždy přináší. 

Těšíme se na příležitost setkat se s Vámi osobně, diskutovat o vašich potřebách a představit Vám řešení, které může Vaši domácnost či firmu posunout na novou úroveň energetické efektivity a soběstačnosti.

Uvidíme se na veletrhu Smart Energy Forum Nitra 14. března na stánku č.18 v hale M4.

Na shledanou na veletrhu!

Areál Výstaviště
Agrokomplex Nitra

GBC Solino najdete v hale číslo M4 na stánku číslo 18

S radostí a otevřeným srdcem bychom Vás chtěli pozvat k účasti na jedinečné události, která se již desátým rokem zapsala do kalendáře každého, kdo se zajímá o moderní energetiku a její budoucnost. Jedná se o Smart Energy Forum Nitra na Slovensku, největší veletrh moderní energetiky v této oblasti. Tento veletrh představuje nejen místo setkání pro odborníky a nadšence z oboru, ale také platformu pro sdílení zkušeností, poznatků a nejnovějších trendů. Rádi bychom Vás informovali, že pro Vás máme připravenou vstupenku zcela zdarma. Tato nabídka je vyjádřením našeho ocenění Vašeho zájmu o energetickou soběstačnost a udržitelný rozvoj. Ve dnech 14. března 2024 se tedy můžete těšit na příjemně strávený čas v prostředí plném inovací a inspirace. Naši společnost, GBC Solino, najdete v hale M4, konkrétně u stánku číslo 18. Zde na Vás bude čekat náš přátelský tým, připravený Vám představit naše All-in-1 řešení pro energetickou soběstačnost. Pod značkou NORD se snažíme přinášet inovace a efektivní řešení v oblasti využívání sluneční energie, a to nejen na Slovensku, ale i v České republice, Maďarsku a Polsku. NORD je víc než jen značka. Je to synonymum pro průlomové myšlení a inovaci v efektivním využívání sluneční energie. Naše řešení zahrnuje nejen fotovoltaické systémy, ale také tepelná čerpadla a systémy pro ukládání energie. Díky tomu dokážeme zajistit maximální využití a skladování vyrobené energie, což vede k výrazným úsporám a zvyšuje efektivitu vaší domácnosti nebo firmy. Věříme, že naše technologie a přístup k energetice mohou přinést zásadní změnu ve způsobu, jakým využíváme sluneční energii. Přijďte se k nám připojit na Smart Energy Forum Nitra a objevte nové možnosti pro Vaši energetickou soběstačnost. Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost sdílet naše zkušenosti a vize pro lepší energetickou budoucnost.