GBC NOVINKY – CONSTRUMA BUDAPEST Mezinárodní stavební veletrh 2024

Volná vstupenka: Zveme vás na CONSTRUMA BUDAPEŠŤ
na mezinárodní výstavu (10.-14. dubna 2024)

GBC Solino a SolaX Power opět spolu!

Mezi 10. a 14. dubnem 2024 v nádherné maďarské metropoli Budapešť proběhne mezinárodní výstava CONSTRUMA Budapešť 2024, která je již 42. ročníkem mezinárodního veletrhu pro stavebnictví, zahradnictví a interiérový design.

CONSTRUMA Budapešť poctí svou návštěvou více než 30 000 návštěvníků z celého regionu střední a východní Evropy a stejně tak jako minulé ročníky, se bude pořádat v Kongresovém a výstavním centru HUNGEXPO v Budapešti.

Tato prestižní akce je ideální příležitostí k setkání, výměně zkušeností a poznání nejnovějších trendů a novinek v oboru a GBC Solino bude u toho a tentokrát budeme představovat produkty SolaX Power.

Přijďte se seznámit s vyjimečnými hybridními střídači a bateriovými úložišti pro domácnosti i ke komerčnímu užití značky SolaX Power. Najdete nás v hale D, na stánku GBC Solino D16.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

SolaX Power je přední světový výrobce hybridních střídačů pro moderní domácnosti a komerční aplikace. Od vstupu na trh hybridních střídačů se společnost SolaX vyznačovala vynikající spolehlivostí a kvalitou svých bateriových střídačů – dnes již poskytuje 4. generaci.

Vysokou kvalitu produktů potvrzuje prestižní ocenění „Top Brand PV“ německé poradenské společnosti EuPD Research, které SolaX od roku 2018 získal třikrát za sebou v kategorii fotovoltaických střídačů.

Doufáme, že náš stánek na veletrhu Construma Budapešť ve vás vzbudí zájem a že i vy byste rádi zažili SolaX Power zblízka v přátelské a profesionální atmosféře typické pro naši společnost GBC Solino.

Těšíme se, že se s vámi osobně setkáme, prodiskutujeme vaše potřeby a představíme a ukážeme vám řešení, které může vaši domácnost nebo firmu posunout na novou úroveň energetické účinnosti a nezávislosti.

Setkáme se na veletrhu Construma v Budapešti mezi 10. a 14. dubnem 2024 na stánku D16 v hale D.

CONSTRUMA
veletrh Budapešť 2024

( H-1101 Budapest, Albertirsai út 10. )