GBC BLOG – NORD: Revoluce ve spojení fotovoltaiky, vytápění a ohřevu TUV 

Odhalte budoucnost energetiky: Jak NORD přináší revoluci
ve spojení fotovoltaiky, vytápění a ohřevu TUV 

Objevte, jak s pomocí systému NORD dosáhnete nejen významných úspor, ale i výrazně přispějete k ochraně životního prostředí. Unikátní spojení, které mění pravidla hry.

Představte si svět, kde vaše domácnost či firma dosahuje úspor díky vlastní vyrobené energii. Svět, kde spojení fotovoltaiky a moderních technologií vytápění nejen šetří vaši peněženku, ale zároveň pečuje o naši planetu. 

Vítejte ve světě, kde se tyto představy stávají realitou. 

Vstupte do nové éry spojení fotovoltaiky s vytápěním díky tepelnému čerpadlu a fotovoltaickému ohřevu TUV.

A co teprve kdybyste měli všechny tyto prvky ve spolehlivém a jednotném systému od jednoho výrobce? To přináší jednoduchost, kompatibilitu a bezproblémovou správu.

Jestli vás tento koncept zaujal, máme pro vás dobrou zprávu.

Společnost NORD HT AS přichází s přelomovým řešením pro každého, kdo touží po moderním a ekologickém způsobu bydlení. 

Představujeme vám jedinečný a komplexní systém NORD, který je výsledkem mnohaletých snah o:

  • maximální využití energie ze slunce, 
  • energetickou soběstačnost a 
  • ohled na životní prostředí. 

 

Motto společnosti “We have the solution” není jen prázdné heslo, ale slibem úžasných možností, jak zefektivnit a zlepšit nejen své bydlení, snížit náklady a přispět k ochraně životní prostředí.

Revoluční systém NORD je schopen být flexibilně navržen tak, aby vyhověl všem – jak majitelům malých bytových jednotek, tak majitelům rodinných domy či dokonce majitelům celých bytových komplexů.

Poskytuje totiž nejen fotovoltaické panely, ale i hybridní střídač, baterie pro ukládání energie, tepelné čerpadlo, a dokonce nabíječku pro vaše elektrické vozidlo. To vše doplňuje inteligentní řídící systém, který umožňuje snadnou správu všech komponent a monitorování jejich výkonnosti.

Technologie NORD vám tedy umožní nejen snížit vaše účty za energie, a využívat čistou energii přímo ze slunce efektivněji než kdykoliv předtím, ale také zvýšit hodnotu svého domova a přispěje k udržitelné budoucnosti. 

Přechod na technologie systému NORD je navíc snadný a bezproblémový, a  to zejména díky profesionální podpoře a technickému poradenství.

Věříme, že řešení NORD představuje budoucnost ekologického bydlení.

Jestliže jste připraveni udělat krok k lepší budoucnosti, přidejte se k nám a zažijte, jaké to je využívat pokročilé technologie pro maximální úsporu a pohodlí ve vašem domově.