GBC NOVINKA – 3 výhody pro řízení a vzdálenou servisní správu

3 VÝHODY
NORD HTechnology
pro chytré řízení a vzdálenou správu...

Toužíte po uceleném a plně kompatibilním systému
od jednoho výrobce, který unikátním řízením spojuje
všechny komponenty pod jednotnou správu?

Komplexní řešení NORD HTechnology revolučně mění způsob, jak lidé využívají energii ze slunce, protože poskytuje dokonalou harmonii mezi výrobou, skladováním a využitím sluneční energie v domácnosti.

Systém NORD HTechnology obsahuje všechny klíčové komponenty fotovoltaického systému, který zahrnuje fotovoltaické panely, hybridní střídače, baterie a nabíjecí stanice pro elektromobily, ale také tepelná čerpadlabojlery, které jsou integrovány a jednotně řízeny přes EcoControl do skvěle fungujícího systému.

(Více o jednotlivých komponentách systému NORD HTechnology zde >>)

Díky čemuž se velmi zjednodušuje správa a monitoring, servisní podpoře umožňuje vzdáleně kontrolovat a diagnostikovat celý systém a poskytnout případnou rychlou, levnou a efektivní pomoc, což významným způsobem šetří celkové náklady na provoz.

Všechny tyto jedinečné funkce nabízí unikátní systém NORD HTechnology,
v němž jsou všechny komponenty od jednoho výrobce pod jednotnou správou.

Představme se nyní tyto 3 VÝHODY NORD HTechnology pro řízení a správu.

#1 NORD EcoControl

Unikátní řízení celé domácnosti

Přehled výkonu fotovoltaiky v reálném čase

Přehled chodu tepelného čerpadla v reálném čase

Individuální ovládání topných okruhů v domě

Chytrý dotykový ovladač NORD EcoControl díky svému unikátnímu designu „na klíč“ umožňuje snadno a přehledně monitorovat, nastavovat a ovládat všechna zařízení chytré zelené domácnosti, které systém NORD HTechnology obsahuje.

Řídicí jednotka NORD EcoControl nejenže nabízí přehledné ovládání a monitorování tepelného čerpadla EcoHeat, ale také všech dalších zařízení chytré zelené domácnosti. (Více o celém systému zde >>)

EcoControl zajišťuje, že tepelné čerpadlo nejen efektivně reguluje teplotu v domě, ale také optimalizuje spotřebu energie a přizpůsobuje se měnícím se podmínkám vnitřního i vnějšího prostředí na základě venkovní teploty, časových harmonogramů, stanovených priorit a velikosti přebytku energie z FVE.

Systém se dále neustále vyvíjí, přidávají se nové funkce
na popud uživatelů, díky čemuž se ještě více zlepšuje jeho funkčnost.

#2 NORD EcoMode

Efektivní využití přebytků sluneční energie

Ukládání přebytku do TUV

Ukládání přebytku do akumulační nádrže

Ukládání přebytků do podlahového vytápění

Využitím unikátní úsporné funkce NORD EcoMode můžete maximalizovat využití přebytků z fotovoltaiky a dosáhnout tak výrazných úspor při vytápění, které je často největším konzumentem energie v domácnosti.

EcoMode optimalizuje rozdělení přebytků z fotovoltaiky tak, aby žádná vyrobená energie nepřišla nazmar a byla využita přesně tam, kde je nejvíce potřeba.

Řízení a funkce EcoMode umožňuje rozdělit spotřebu v domácnosti na základě priorit jednotlivých spotřebičů nebo časového harmonogramu a využívat přebytky fotovoltaické energie
v takovém množství, jaká je v danou chvíli k dispozici.

#3 NORD EcoCloud

Online přístup odkudkoliv na světě

Vzdálené ovládání celého systému NORD

Bezpečný provoz na serveru Amazon

Grafy a historie pro servisní účely

Další skvělou funkcí unikátního systému je řízení a správa přes NORD EcoCloud, který běží na serverech Amazonu, a zabezpečuje maximální stabilitu a prvotřídní bezpečnost.

Díky této funkci mají koncoví uživatelé přístup k podrobnému monitoringu celého NORD systému a velmi jednoduchému a intuitivnímu nastavení a správě jednotlivých zařízení, tak aby pracovala efektivně dle osobní preferencí a požadavků.

Jednotný ekosystém ocení i instalatéři a servisní technici, díky možnosti vzdálené diagnostiky všech komponent. To znamená efektivní a rychlé řešení případných servisních zásahů s minimálními náklady.

Zjistěte o NORD
Solution více

Nejlepší využití fotovoltaiky s technologií vytápění