GBC NOVINKY

ODBORNÝ VELKOOBCHOD FOTOVOLTAICKÝCH PRODUKTŮ

SUNPRO Bifaciální panely (double glass) 450 W

SUNPRO bifaciální panely přichází s novým modelem SP-DG 450-144M6 – DOUBLE GLASS, který je vyrobený na linkách německé a japonské technologie. Moduly M6 mono výkonová řada s 450 Wp využívá nové 166 mm PERC články s Half-cell 9 busbar design technologií a účinnosti 20,93%. Podobný model od značky Jolywood JW-HD144N – DOUBLE GLASS, taktéž s 450Wp využívá naopak TOPcon technologií, která nabízí menší teplotní koeficiant a vyšší účinnost až 21,40%.

DS_SUNPRO_SPDG450_144M6 (EN)

DS_JOLYWOOD_JW-HD144N_450W (EN)

Na poli obnovitelných zdrojů energie se nedávno objevila zajímavá novinka. Jde o bifaciální panely značky SUNPRO, které si zaslouží vaši pozornost. Tyto panely představují nový model s označením SP-DG 450-144M6, s důrazem na dvojité skleněné provedení, které je známé jako DOUBLE GLASS. Tato technologie přináší řadu výhod, které se mohou významně promítnout do efektivity a dlouhodobé udržitelnosti zařízení sluneční energie.

Výroba těchto panelů je založena na synergii německých a japonských technologií, což je v oblasti obnovitelných zdrojů energie velmi významné spojení. Díky tomu je možné dosáhnout vysoké kvality a spolehlivosti, která je pro udržitelné energetické řešení nezbytná. Specifikace modelu SP-DG 450-144M6 hovoří sama za sebe – jde o moduly M6 mono výkonové řady s maximálním výkonem 450 Wp. Tyto panely využívají nejnovější 166 mm PERC články spolu s Half-cell 9 busbar design technologií, což spolu s účinností 20,93 % staví tyto panely na špičku v oblasti solárních technologií.

Je zajímavé podívat se i na podobný model od konkurenční značky Jolywood, model JW-HD144N – DOUBLE GLASS. Tento také nabízí výkon 450Wp, avšak s využitím TOPcon technologie. TOPcon technologie je známá tím, že nabízí nižší teplotní koeficient a vyšší účinnost, ve výsledku až 21,40 %. Tato technologie je příkladem toho, jak inovace v oblasti solárních panelů neustále postupuje vpřed, a to i přes již tak vysoké standardy, které modely jako SUNPRO nastavují.

Za zmínku stojí, že výběr mezi technologiemi PERC a TOPcon může záviset na specifických potřebách projektu a preferencích investora. Obe technologie mají své výhody a specifika, které je třeba zvážit při rozhodování o optimální konfiguraci solárního systému.

Inovace v oblasti solárních technologií, jako jsou bifaciální panely SUNPRO s dvojím skleněním, významně přispívají k pokroku v obnovitelných zdrojích energie. Je fascinující pozorovat, jak se technologie vyvíjí a nabízí stále efektivnější a udržitelnější řešení pro produkci čisté energie. Vzhledem k rostoucím energetickým potřebám a environmentálním výzvám je důležité, abychom tyto inovace sledovali a podporovali, aby mohly pokračovat ve svém vývoji a přispívat k lepší budoucnosti pro všechny.