GBC NOVINKA –  Bifaciální solární panely DAS 580

Máme skladem velkoformátové fotovoltaické bifaciální panely

DAS Solar s produktovým označením DAS-DH144NA-580.

Solární panely výrobce DAS Solar jsou skvělým příkladem highTECH technologie pro komerční aplikace.

Hledáte velkoformátové fotovoltaické panely pro své komerční fotovoltaické aplikace? Solární panely od výrobce DAS SOLAR mohou být řešením do vašich komerčních projektů… 

Konkrétně model DAS-DH144NA-580 (W) staví na technologii TOPCon a je vybaven 144 mono halfcelly (6 x 24), které výrazně zvyšují efektivitu celého panelu a tím i mimořádnou výkonnost 580 Wp.

Klíčovým aspektem těchto velkoformátových solárních panelů je, že jde
o bifaciální panely. Tento design umožňuje panelům zachytávat sluneční světlo nejen z přední strany, ale i ze zadní, což zvyšuje efektivitu výroby a přeměny solární energie na elektrickou.

Solární panel DAS-DH144NA-580 (W) disponuje předním i zadním sklem
o tloušťce 2,0 mm, které je polotvrzené, což:

  • zabezpečuje vysokou odolnost panelů vůči vnějším vlivům,
  • snižuje negativní vliv počasí na opotřebení a
  • zvyšuje trvanlivost za současného podržení výkonnosti přeměny energie.

DAS-DH144NA-580 (W) je vybaven přípojnou skříní s krytím IP68, která poskytuje vynikající ochranu proti prachu a vodě, a také obsahuje tři bypass diody, které zajišťují optimální výkon i v případě částečného zastínění.

Tyto solární panely jsou vybaveny přípojnými kabely o průřezu 4,0 mm2 a délce 300 mm, stejně jako přípojnými konektory MC4, což usnadňuje a také zrychluje celkovou instalaci a připojení k celému solárního systému.

Panely mohou být vhodnou volbou do komerčních projektů a výběrových řízení pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost. Navíc jsou pokryty 15ti letou zárukou od výrobce a po celou dobu zákazníkům garantuje vysokou výkonnost a spolehlivost.

Zkrátka a dobře, DAS-DH144NA-580 (W) představuje špičku v oblasti solárních technologií. 

S výjimečnou výkonností, velkoformátovým designem a dlouhodobou zárukou je tento solární panel ideální pro komerční aplikace a pro ty, kteří hledají efektivní, spolehlivé a dlouhodobě udržitelné řešení pro výrobu elektrické energie ze slunečního záření.