GBC NOVINKY 

Společnost GBC Solino s.r.o. získala ocenění
SolaX GLOBAL DIAMOND Partner

 

Naše společnost získala minulý týden jako první velkoobchod na světě ocenění SolaX Global Diamond Partner, nejvyšší možné ocenění udělované známým výrobcem hybridních střídačů SOLAX.

GBC Solino tak dokazuje svou strategicky důležitou roli pro výrobce oblíbené technologie a jeho schopnost, jako největší importér Solax produktů pomoci při rozšiřování zákaznické sítě ve střední a východní Evropě. 

Rádi bychom firmě SolaX poděkovali za  ocenění a za to, že jsme se mohli zúčastnit tak velmi úspěšné akce SolaX Summit 2023

Byli jsme tam s velkým nadšením a odnesli jsme si domů nepopsatelné zážitky. Slavnostní akce se konala během významného veletrhu SNEC v Šanghaji, takže jsme měli možnost informovat se i o dalším vývoji trhu přímo na místě.

SolaX Summit 2023

Před nedávnem, v rámci jednoho z nejvýznamnějších týdnů v naší historii, se naše společnost, GBC Solino s.r.o., dostala do středu pozornosti světové energetické komunity. Tento moment přišel jako vrchol našeho neustálého úsilí a odhodlání být v popředí inovací a služeb v oblasti obnovitelných zdrojů energie. S hrdostí můžeme oznámit, že naše společnost byla vybrána jako první velkoobchod na celém světě, kterému bylo uděleno ocenění SolaX Diamond Partner. Toto nejvyšší možné ocenění, udělované předním výrobcem hybridních střídačů SOLAX, symbolizuje naši vynikající spolupráci a významný přínos k rozvoji trhu s hybridními střídači.

Naše společnost se díky tomuto ocenění potvrdila jako strategicky důležitý hráč pro SOLAX, což nás naplňuje velkou hrdostí a zároveň zodpovědností. Jako největší importér Solax produktů jsme hráli klíčovou roli v rozšiřování zákaznické sítě, zejména ve střední a východní Evropě. Tato oblast se rychle rozvíjí a my jsme na čele tohoto pokroku, přinášející inovativní řešení a technologie těm, kteří je nejvíce potřebují.

Chci využít této příležitosti a jménem celé naší společnosti poděkovat firmě SolaX za ocenění a za možnost zúčastnit se SolaX Summitu 2023. Tato událost byla nejen úspěšná, ale pro nás také velmi inspirativní. S velkým nadšením jsme se zúčastnili slavnostního předávání ocenění, které proběhlo během prestižního veletrhu SNEC v Šanghaji. Byla to pro nás nejen cenná příležitost k setkání s kolegy a partnerů z oboru, ale také šance dozvědět se více o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti solární energie přímo na místě.

Veletrh SNEC byl pro nás nezapomenutelným zážitkem, plným nových poznatků, inspirace a potvrzení, že jdeme správným směrem. Setkání s odborníky z celého světa, sdílení zkušeností a vizí na budoucnost energie bylo nesmírně obohacující.

V GBC Solino s.r.o. pokračujeme v našem poslání s nově získanou energií a motivací. Toto ocenění nám připomíná, že naše práce má smysl, a že společně můžeme přispět k lepší a udržitelnější budoucnosti. Děkujeme všem našim zaměstnancům, partnerům a zákazníkům, kteří jsou součástí naší cesty. Těšíme se na další úspěchy, které společně dosáhneme.