GBC NOVINKY – Kompatibilita Solax dongle se střídači SolaX

JAKÝ TYP SOLAX DONGLU JE KOMPATIBILNÍ

S VAŠÍM STŘÍDAČEM ZNAČKY SOLAX?

Vlastníte střídač značky SolaX a váháte jaký dongle pro komunikaci je k němu kompatibilní?
Máme pro vás řešení!
 

Určení dle produktového kódu pro X3-Hybrid G4

Určení dle tvaru konektoru:

Jako první sejměte ochranou krytku od konektoru pro Dongle a zkontrolujte její tvar.

1) Pokud objevíte prohlubeň s USB portem, pak pro Vás je vhodný typ BÍLÉHO donglu Pocket WiFi 2.0 – obj. kód (B-210-1000)


2)
 Pokud objevíte černý plastový nástavec s USB portem pak pro Vás je vhodný ČERNÝ typ donglu Pocket WiFi 3.0 – obj. kód (B-210-1014)

Pokud jste majitelem střídače značky SolaX, je možné, že jste se již setkali s otázkou, jaký typ donglu je nejlepší pro zajištění dokonalé komunikace mezi vaším střídačem a systémem monitorování. V dnešní době, kdy technologie hrají klíčovou roli v efektivním řízení a monitorování našich energetických systémů, je výběr správného typu donglu zásadní. Naštěstí pro vás máme odpověď a rádi vám poskytneme podrobný návod, jak na to.

Začněme prvním krokem, kterým je identifikace kompatibilního donglu pro váš konkrétní model střídače SolaX. K tomuto účelu je klíčový produktový kód vašeho střídače, v tomto případě se budeme věnovat modelu X3-Hybrid G4. Tento model je vynikajícím příkladem pokročilé technologie, která vyžaduje specifické příslušenství pro optimální využití všech jeho funkcí.

Dalším důležitým krokem je podrobná kontrola konektoru na vašem střídači. Než začnete, je důležité bezpečně odstranit ochrannou krytku konektoru, aby bylo možné zjistit typ konektoru. To vyžaduje jemné zacházení, aby nedošlo k poškození konektoru.

Pokud po odstranění krytky naleznete prohlubeň obsahující USB port, máme pro vás skvělou zprávu. Vaším ideálním společníkem pro komunikaci s vaším střídačem bude bílý dongle typu Pocket WiFi 2.0, který nese objednací kód (B-210-1000). Tento dongle je navržen s ohledem na snadnou instalaci a spolehlivou komunikaci, což vám umožní v maximální míře využít potenciál vašeho střídače SolaX.

Na druhé straně, pokud vaše kontrola odhalí černý plastový nástavec s USB portem, vaše volba by měla padnout na černý typ donglu Pocket WiFi 3.0 s objednacím kódem (B-210-1014). Tento model je nejnovější verzí, která přináší vylepšenou komunikaci a je speciálně navržena pro bezproblémovou spolupráci s vaším střídačem.

Věříme, že s těmito informacemi bude váš výběr správného donglu jednoduchý a přímý. Je důležité si uvědomit, že správná volba příslušenství může výrazně zlepšit celkovou efektivitu a funkčnost vašeho energetického systému. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z těchto donglů, můžete být jisti, že váš systém bude fungovat na svém výkonovém vrcholu.