GBC NOVINKA – Nová ESS baterie Huawei LUNA S1

Nová ESS baterie Huawei LUNA S1

Huawei představuje novou generaci rezidenčního ESS systému (Energy Storage System),
který posouvá hranice v oblasti ESS, ať už jde o bezpečnost, design, či odolnost.

Společnost Huawei nyní přichází na trh se svou novinkou a zcela novým inovativním řešením LUNA2000-7/14/21-S1 (LUNA S1 v kapacitách 7, 14 a 21 kWh), které zahajuje novou éru v oblasti rezidenčních ESS.

Díky pokročilé architektuře Module+ dosahuje tento ESS systém optimalizaci na úrovni jednotlivých bateriových modulů a poskytuje více než 40 % využitelné energie. 

Záruka je prodloužena na 15 let při registraci baterie, což představuje revoluční zvýšení doby použitelnosti.

LUNA S1 je pro zajištění stabilního řízení dodávek energie vybavena 5vrstvou bezpečnostní ochranou a zároveň přináší řadu výhod i pro instalatéry, jelikož umožňuje snadnou instalaci, bez jinak nutného propojování jednotlivých modulů.

To vše je v kompaktním inovovaném designu, inspirovano nekonečným proudem energie.

Zvýšená ochrana IP66 zajišťuje, že systém dokáže v pořádku fungovat dokonce i při ponoření do hloubky 40 cm pod vodou po dobu 72 hodin, což zaručuje bezkonkurenčně bezpečný provoz i v krajních podmínkách, jako jsou povodně a tání sněhu.

Robustní plášť odolá tlaku až 5 tun a chrání před nečekanými nárazy, například v garáži.

LUNA S1 je navíc také vybavena pokročilou ochranou proti vznícení. 
Technologie aktivního uvolňování tlaku snižuje koncentraci kyslíku a eliminuje pomocné látky při hoření, čímž zabraňuje požáru od první vteřiny.
Chytrá protipožární sada navíc detekuje a uhasí případný požár do 15 sekund, čímž eliminuje riziko hned na začátku.

Díky širšímu rozsahu provozních teplot (-20 °C až +55 °C) je LUNA S1 velmi odolná vůči vysokým i nízkým teplotám a proto je vhodná pro instalaci i v exteriéru. Energetická efektivita, vylepšené bezpečnostní funkce a uživatelsky přívětivé ovládání proměňují způsob, jakým vlastníci nemovitostí spotřebovávají a skladují energii. 

Jak vidíte, nový rezidenční ESS Huawei LUNA S1 představuje opravdu významný krok kupředu v oblasti domácího skladování energie. 

S pokročilými technologiemi, důrazem na bezpečnost a uživatelský komfort se stává ideálním řešením pro moderní domácnosti, a je také skvělým řešením pro instalatéry baterií, pro které přináší rovněž mnoho nesporných výhod.