GBC NOVINKY – Mezinárodní výstavy Norsko / Švédsko

Vystavujeme ve Skandinávii

Budeme na dvou předních výstavách pro solární průmysl

V GBC Solino se velmi intenzivně připravujeme na dva důležité veletrhy ve Skandinávii, kterých se v brzké době zúčastníme.

Naše cesta po Skandinávii začne ve Stavangeru v Norsku, kde budou naši zástupci přítomni od 7. do 8. května, na mezinárodním veletrhu NORDIC EDGE EXPO

Následně se přesuneme do Stockholmu ve Švédsku, kde se 22.-23. května zúčastníme veletrhu ENERGI MÄSSAN

Na obou těchto skandinávských veletrzích budeme prezentovat značku NORD, která poskytuje komplexní All-in-1 řešení a systém pro zajištění energetické soběstačnosti pro domácnosti.

NORD řešení efektivně využívá fotovoltaiku s technologií vytápěni, integruje do jediného vysoce efektivního systému skrze jedinečné funkce EcoMode.

Díky inovativnímu přístupu značky NORD může každý vlastník tohoto systému maximálně využívat a skladovat vyrobenou energii, což přináší nejen zvýšenou efektivitu celého systému, ale i zajímavé finanční úspory.

Komplexní řešení NORD revolučně mění způsob, jak lidé využívají energii ze slunce, a přináší tak nové možnosti, jak o energii přemýšlet a jak ji využívat.

Systémy NORD Technology jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou harmonii mezi výrobou, skladováním a využitím sluneční energie v domácnosti.

Komplexní systém obsahuje všechny klíčové komponenty, jako jsou tepelná čerpadla, bojlery a nabíjecí stanice pro elektromobily, včetně fotovoltaického systému, který zahrnuje FV panely, hybridní střídače a baterie, které jsou integrovány do jednotného ekosystému.

Tento systém zároveň zjednodušuje správu a monitoring.

V případě potíží NORD systém umožňuje servisní podpoře vzdáleně diagnostikovat systém a poskytnout tak rychlou, levnou a efektivní pomoc.