GBC NOVINKA – NOVÉ STŘÍDAČE SOLAX ULTRA OBSTÁLY V TESTECH NA PPDS !

NOVÉ STŘÍDAČE SOLAX ULTRA OBSTÁLY V TESTECH NA PPDS !

Díky usilovné práci techniků a vývojového týmu GBC Solino pod vedením Miroslava Pejře můžeme s hrdostí oznámit, že jsme úspěšně pomohli získat důležitou certifikaci a střídače Solax Hybrid ULTRA
byly zařazeny na seznam EGD.

Jako importér značky Solax Power dbáme na to, aby všechny produkty, které uvádíme na český trh, splňovaly nejpřísnější normy a standardy. Tímto přístupem vyjadřujeme důraz na kvalitu, bezpečnost a spolehlivosti našich produktů.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru. 

Chceme vám i nadále poskytovat pouze to nejlepší.

Je pro nás velké potěšení oznámit vám, že díky neúnavné práci a vytrvalosti našeho týmu techniků a vývojářů pod zkušeným vedením Miroslava Pejře, dosáhla naše společnost GBC Solino významného úspěchu.

Po mnoha měsících přípravy a testování, jsme s hrdostí dosáhli klíčového milníku – získání důležité certifikace pro střídače Solax Hybrid ULTRA, které nyní figurují na seznamu EGD.

Toto ocenění je důkazem našeho závazku, kdy jako oficiální importér  produktů Solax Power, klademe velký důraz na to, aby každý produkt, který přivedeme na český trh, odpovídal nejvyšším standardům a nejpřísnější normy.

Tímto přístupem vyjadřujeme důraz na kvalitu, bezpečnost a spolehlivosti našich produktů.

Tato naše filozofie je základem našeho podnikání a zrcadlí se ve vysoké spokojenosti vás – našich zákazníků a ve všem, co pro vás děláme.

Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás nejcennější a my se těšíme na další společné projekty, kde budeme moci opět ukázat naše technologické umění a závazek k vysoké kvalitě.

Děkujeme vám za možnost být vaším partnerem v oblasti inovativních technologických řešení.