GBC NOVINKY – SOLAX SE KRADE DÁL

Solax se krade dál…

Solax zůstavá i v letošním roce oblíbenou značkou mezi zloději, kterým se již poněkolikáté podařilo odcizit celý kamion se solárními produkty jako jsou střídače, baterie a nebo fv moduly.

Poslední incident se stal přímo v meziskladu do kterého najel falešný kamion, nechal se odbavit jako v běžném případě a odjel i s celým uloupeným obsahem. Akce jsou často velmi profesionálně připraveny.

Těmito činy pachatelé vytvořili značnou škodu u dovozců i pojišťoven a proto výrobce soustředí své úsilí na omezení těchto aktivit.

Například pro SOLAX je významnou točnou zboží Česká Republika a proto pro lepší sledovanost zboží, stejně tak jako pro omezení jeho černého prodeje, nelze zboží určené pro jiné trhy než pro Českou Republiku v blízké budoucnosti registrovat na oficiální doméně výrobce pro prodloužení záruky na 11 let.

Další opatření obsahuje výrobcem nahraný firmware, kde nelze aktivovat český standard tzv. PPDS, pro dovozy které jsou například původně určeny pro polský trh.

Ujišťujeme Vás že většina zboží na českém trhu je stále zakoupena přes oficiální distributory a v případě pochybností Vám rádi poskytneme informace o původu Vašeho zboží.

Jako oficiální importér pro Českou Republiku Vám dáváme jistotu, že s Vaším zbožím je vše v pořádku a dále poskytujeme záruční i pozáruční servis na střídače SOLAX jako jediný autorizovaný servis v EU.