GBC NOVINKA – Nová verze aplikace SolaX cloud

Nová verze aplikace SolaX cloud

V současné době dochází k postupnému uvolňování nové verze správcovské a dohledové aplikace SolaX cloud. Tuto novou verzi s označením V5 můžeme najít jak v mobilních zařízení, tak i ve webovém rozhraní. Jedná se o takzvanou testovací beta verzi, která v následujících měsících bude procházet dílčími optimalizacemi jak vzhledu, tak i funkcí. Finální verze SolaX cloudu se očekává v polovině roku 2024.

Uživatelé mohou kdykoliv měnit nový vzhled (V5) za starý (V4) a to následovně:

Webové rozhraní:
Mobilní aplikace:

Věříme však, že připravované novinky Vám zpříjemní a usnadní práci při dohledu a správě Vaší fotovoltaické elektrárny. Zde také naleznete manuály k oběma rozhraním.

V poslední době se v oblasti správy a dohledu nad solárními systémy objevuje vzrušující novinka. Společnost odpovědná za populární aplikaci SolaX Cloud představila svou nejnovější aktualizaci. Tato aktualizace, známá pod označením verze V5, přichází s řadou slibů a očekávání. Tento krok je součástí jejich neustálé snahy poskytovat uživatelům co nejlepší zážitek a efektivitu při správě jejich solárních systémů.

Aplikace Cloud, již dlouho oceňovaná pro svou uživatelskou přívětivost a širokou škálu funkcí, se nyní dočkala významného kroku vpřed. Nová verze, která je aktuálně v testovacím beta režimu, je k dispozici jak pro mobilní zařízení, tak i pro webové rozhraní. To znamená, že bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jaké zařízení používáte, můžete získat přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením, které cloud nabízí.

Tato beta verze není konečným produktem. V následujících měsících se uživatelé mohou těšit na postupné optimalizace, které budou zahrnovat vylepšení jak ve vzhledu aplikace, tak i ve funkcionalitě. Cílem je poskytnout uživatelům co nejlepší možný zážitek, a proto bude Cloud neustále hledat způsoby, jak aplikaci vylepšit a zefektivnit.

Co se týče uživatelů, kteří si možná nebudou chtít hned zvykat na nový vzhled nebo budou mít pocit, že starší verze lépe vyhovuje jejich potřebám, je tu dobrá zpráva. SolaX Cloud umožňuje jednoduchý přechod mezi novou verzí V5 a předchozí verzí V4. To znamená, že uživatelé mají svobodu volby a mohou si sami rozhodnout, která verze aplikace jim nejvíce vyhovuje, přičemž mohou kdykoliv přepínat podle svých představ a potřeb.

Vše směřuje k tomu, aby finální verze SolaX Cloud V5 byla uvedena na trh v polovině roku 2024. Ačkoli to může znít jako dostatečně dlouhá doba, tým za aplikací SolaX Cloud věnuje každý moment této přípravě, aby zajistil, že finální produkt přinese uživatelům tu nejlepší hodnotu. S tímto cílem v srdci a otevřeným přístupem k zpětné vazbě od svých uživatelů, SolaX Cloud pevně směřuje k tomu, aby zůstal na špici technologie správy solárních systémů.