GBC NOVINKA – Intersolar 2024 – děkujeme za návštěvu

Malé ohlédnutí za Intersolar Mnichov 2024

Děkujeme za vaší návštěvu i vaší neustálou podporu.

Intersolar Mnichov 2024 je každoročně jedinečnou a zároveň nejdůležitější událostí, která přitahuje tisíce návštěvníků. Této prestižní akce se účastní více než 1500 vystavovatelů z celého světa, mezi nimiž jsme nemohli chybět ani my v GBC SolinoPojďme se společně na pár minut ohlédnout za tím, jak to na veletrhu probíhalo. 

intersolar, intersolar 2024, intersolar mnichov

Letošní Intersolar byl pro nás v GBC Solino ve znamení uvedení mnoha novinek značky SolaX Power.

Ta již od roku 2011 spolupracuje s přední univerzitou Zhejiang University v čínském „Silicon Valley“ na vývoji fotovoltaických střídačů a v tuto chvíli poskytuje již jejich čtvrtou generaci.

Stejně úspěšně se prezentovala i značka NORD HTechnology, která přináší revoluční propojení fotovoltaiky s technologií vytápění.

Veletrh přinesl několik příležitostí k navázání nových obchodních vztahů, díky čemuž NORD navázal spolupráci s novým obchodním partnerem s možností expanze značky na estonský trh.

Zásadní novinkou, která také nedávno přišla na český trh, je SolaX X3 ULTRA – třífázová hybridní řada střídačů SolaX, vhodná pro průmyslové a komerční aplikace ve výkonovém rozsahu 15 kW,
20 kW, 25 kW a 30 kW, pro kterou jsme také pomohli získat PPDS

NORD HTechnology prezentoval novinku – POWER GENIUS PRO, druhou generaci energy manageru pro přebytky zelené elektrické energie, který přináší revoluci ve správě fotovoltaické elektrárny a mimo jiné umožňuje založení lokální energetické komunity. 

Na takto zásadní výstavě, jakou je Intersolar 2024, samozřejmě nemohl chybět ani náš SolaX Truck, který opět přitahoval velkou pozornost návštěvníků.

POWER GENIUS PRO – regulátor přebytků energie z fotovoltaické elektrárny je ideální pro jakýkoli on-grid nebo off-grid systémy a nabízí pokročilé možnosti ovládání výstupů.

Celkově naší účast na Intersolar Mnichov 2024 vnímáme jako velmi úspěšnou a s pozitivním očekáváním vyhlížíme, co nám  díky naší účasti přinesou následující měsíce.

Vzhledem k mnoha navázaným spolupracím a získaným kontaktům, věříme, že tato výstava byla zásadním milníkem
v naší historii.

Všem, kdo nás navštívili na našich stáncích, děkujeme, že jste
v tom s námi a v
ážíme si vaši neustálé a neutuchající podpory. 

Těšíme se na další ročník Intersolar Mnichov, který se bude konat od 7. do 9. května 2025.

Buďte u toho spolu s námi. 

Team GBC Solino.